Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!

„Ahoj ve spolek parto.

Rádi bychom vás pozvali v rámci každoročního festivalu sportu MajDay, na snowboard / freeski jib session, která se uskuteční v rámci festivalu a to tenhle rok padá na sobotu 13.8.2022.

Můžete se těšit na pohodovu MajDay Jib Session, která se pojede na pvc rouře z mosteckého snowparku a samozřejmě na sněhu. Bude připravená konstrukce, překážka, hned vedle sněhový bar od Destiny a atmosféru kolem vás samotných, kteří dorazí budou vytvářet místní DJ´s a následně živé kapely, které opanují večerní after party.

Nemyslete si, že vše bude jen o pohodě, jelikož organizátoři a sponzoři akce dali 6.000,- prize money a další ceny, tak určitě proběhne i férový boj o naši poctivou měnu, ale také bude možné vše předvést a vyzkoušet u široké veřejnosti.

Přijď i ty společně s námi užít trochu zimní atmosféry v létě, pobavit se a kouknout pod pokličku tohoto sportu / životního stylu.“

Těšíme se na vás všechny v sobotu 13.8.2022 v rámci dne MajDay.

Pořádá MajDay společně s partou East Crew.

Facebook událost najdete zde.

Na sníh se těší

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Freerideguides.cz přináší výborný video "Kyrgyzstan: Back In Time"

Freerideguides.cz nás ve svým nejnovějším filmu vezmou až do pohoří Ťan-šan, které se nachází v Kyrgyzstánu...

Rychlovka ze Stubai Prime Park Sessions 2022 s Juliusem Forerem

Na letošní Stubai Prime Park Sessions nás vezme domácí Julius Forer...