Rusty Toothbrush crew představuje svůj letošní film Fake Teeth Real Friends

Servírujeme vám letošní filmek od “kartáčků” Fake Teeth Real Friends, který se z velké části natáčel v čechách v podhůří Jizerských hor a který mimo jiné vyhrál ocenění na festivalu iF3 za “nejlepší krátký film” a “nejlepší střih”. Popravdě není se čemu divit, tento letošní počin od Rusty Toothburh crew se opravdu povedl. Přesvědčte se sami!

Dva staré kampervany, motorka jako vinč, dehberoucí a kreativní spoty, náš Dušan Kříž, záběry v sérce z Čech, Itálie nebo Rakouska a navíc vše v precizní kameře a střihu. Tak takový je koktejl v podobě letošního filmu od Rusty Toothbrush.

Alex Stewart v rozhovoru pro Whitelines uvádí, že jeho nejoblíbenější místo pro natáčení filmů je Česko, prý protože jsou spoty úplně všude. To nás nesmírně těší a doufáme, že Alex a jeho crew dorazí do čech natáčet i příště. Tak uvidíme! Teď si ale vychutnejte tuto nádheru…

Rideři: Simon Gruber, Veroniqi Hanssen, Alex Stewart, Nicholas Bridgman, Selena Sanchez, Dusan Kriz & Federica Scampoli

Directed & Edited by: Alex Stewart

Main Cinematography: Federico Grego, Chiara Grisorio

Additional Filming: Alex Stewart, Dusan Kriz, Nicholas Bridgman, Jake Simpson, Joe Simpson, Eric Roigé

Motion Graphics: Francesco Zoppei

Sponzoři: Northwave - Drake - Fyve - Horsefeathers - Machete - Man & Wolf beer

Galérka z natačení: 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!