Rusty Toothbrush crew představuje svůj letošní film Fake Teeth Real Friends

Servírujeme vám letošní filmek od “kartáčků” Fake Teeth Real Friends, který se z velké části natáčel v čechách v podhůří Jizerských hor a který mimo jiné vyhrál ocenění na festivalu iF3 za “nejlepší krátký film” a “nejlepší střih”. Popravdě není se čemu divit, tento letošní počin od Rusty Toothburh crew se opravdu povedl. Přesvědčte se sami!

Dva staré kampervany, motorka jako vinč, dehberoucí a kreativní spoty, náš Dušan Kříž, záběry v sérce z Čech, Itálie nebo Rakouska a navíc vše v precizní kameře a střihu. Tak takový je koktejl v podobě letošního filmu od Rusty Toothbrush.

Alex Stewart v rozhovoru pro Whitelines uvádí, že jeho nejoblíbenější místo pro natáčení filmů je Česko, prý protože jsou spoty úplně všude. To nás nesmírně těší a doufáme, že Alex a jeho crew dorazí do čech natáčet i příště. Tak uvidíme! Teď si ale vychutnejte tuto nádheru…

Rideři: Simon Gruber, Veroniqi Hanssen, Alex Stewart, Nicholas Bridgman, Selena Sanchez, Dusan Kriz & Federica Scampoli

Directed & Edited by: Alex Stewart

Main Cinematography: Federico Grego, Chiara Grisorio

Additional Filming: Alex Stewart, Dusan Kriz, Nicholas Bridgman, Jake Simpson, Joe Simpson, Eric Roigé

Motion Graphics: Francesco Zoppei

Sponzoři: Northwave - Drake - Fyve - Horsefeathers - Machete - Man & Wolf beer

Galérka z natačení: 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.