Rusty Toothbrush je tu s editem z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018

Po našem Event reportu na FreerideTV pro vás máme oficiální video, které z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018 natočila parta Rusty Toothbrush, které doplňujeme menším ohlédnutím za celou akcí a hromadou fotek od Járy Sijky. Celou fotogalerii z akce najdete již teď na našem facebooku.

Jak jsme již psali u našeho Event reportu na FreerideTV, letošní druhý ročník akce Horsefeathers Sneak the Tweak předčil naše očekávání. Kromě toho, že na Monínci díky technologii Snow Factory a perfektní práci shaperů z Freestyle Area vyrostl luxusní snowpark, dorazili na tenhle český kopec i jedni z nejlepších světových riderů, kteří patří k Horsefeathers global teamu, což akci dodalo nabitou atmosféru. Skvělý den na kopci pak uzavřela rozjetá premiéra filmu Poveri Noi od Rusty Toothbrush. Jak celý den proběhl se podívejte ve videu právě od téhle party:

Jmenovitě byli na Monínci k vidění Halldór & Eiki Helgason, Tyler Chorlton, Mans Hedberg, Antti Jussilla, Egor Chebanov z global teamu a Dušan Kříž, Dušan BizíkBoris Karolčík z national teamu.

Sneak The Tweak was sick, Had a good time crusing with the entire Horsefeahers crew and watching all the kids seeeeeend it!
Halldór Helgason

Během celého dne se v parku létalo o sto šest a bylo vidět, že tenhle kreativní set-​up bavil všechny ridery, kteří na Monínec dorazili v opravdu hojném počtu. Ten se nakonec vyšplhal až přes stovku! Zajímavé bylo vidět také to, že parkem se proháněli rideři všech věkových kategorií od těch nejmladších, až po ty, kteří už mají nějakou tu dekádu snowboardingu za sebou.

Super fun times with all the crew! Great to see everyone, and so good to see the Czech rippers absolutely sending it to the moon each year level keep getting higher and higher!
Tyler Chorlton

Odpoledne navíc odstartovaly celkem 3 cash for tricks sesions na jednotlivých platformách, během kterých si všichni mohli vyjet nějakou tu stovku na večerní mejdan, nebo oslnit Horsefeathers ridery, kteří na závěr vybrali ty nejlepší over-​all jezdce. Nejvíce nakonec Horsefeathers team svým ježděním zaujali Filip AurellVašek Toman, Vanessa Volopichová, Dan Porkert a Dan Paulíček, kteří si tak právem odnesli při závěrečném vyhlášení hromadu věcných cen od partnerů akce.

Super sick event with a lot of stoked and hyped people. Stay true to the game and see ya sooon!
Mans Hedberg

Díky všem, kdo dorazili & vidíme se za rok!

Akce by se neuskutečnila bez podpory partnerů, kterými jsou: Horsefeathers, Areál Monínec, Freestyle Area, Monster Energy, Snowboard Zezula, G-​shock, Dakine, Man and Wolf beer, Lobster snowboards, Bataleon snowboards a Switchback bindings.

Celou fotogalerii z akce od Járy Sijky najdete u nás na facebooku.

Pokud jste ještě neviděli náš FreerideTV Event report z akce, napravit to můžete právě teď a tady:

Publikoval

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Report z 36. Kaunertal Openingu 2021

Tři dny slunce, osm sessions, milion zatáček v serpentinách, jedno naražený koleno, dvě zablokovaný žebra a spousta fotek. Tak nějak by se dal sumarizovat víkend naší redakce na 36. Kaunertal Openingu. A jelikož je lepší holub v hrsti než Hrstka v hrstech, tak jsme vzali i Romana.

Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.