Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Rusty Toothbrush si u fanoušku vydobili silnou pozici, a to především díky svému kreativnímu podání snowboardingu a zábavě, která z jejich snímků sálá. Jsme moc rádi, že se k nim minulou zimu přidal i Dušan Kříž, který je v současné době nejvíce viditelným českým riderem. Svým ježděním přidává již zmíněnou kreativitu a podle záběrů si to s klukama dostatečně užíval. Ve Fracii si tahle banda dala nejen DIY spot na pivních sudech, ale i backcountry kicker. Na něm vzniklo plno skvělýho materiálu. Ale nejen to vás čeká v prvním vstupu z natáčení filmu Poveri Noi. Užijte si to.

Riders: Dušan Kříž, Alex Stewart, Jake Simpson, Joe Simpson, Tyler Chorlton, Giacomo Errichiello, Jacob Roberts
Kamera: Brad Smith
Edit: Alex Stewart

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!

Mini report a galerie z akce GAMEofSHRED by Kalinmafia v Peci

První zastávka nevšedního contestu GAMEofSHRED by Kalinmafia na piknikáčí proběhla tuto sobotu v Peci pod Sněžkou a podle komentářů z místa dění lze akci popsat jedním slovem. Bylo „ZLEEEEEEE“. Pojďte kouknout na výsledky akce a pár fotek!