Rusty Toothbrush: The Patch edit

Partička Rusty Toothbrush se po karanténě sešla v italském Prato Nevoso, aby si zajezdili v DIY parku. Mrkejte na moves od Jacka Errichiella, Alexe Stewarta, Davida Boggio, Michele Lobrano, Enrica Cagnassa, Chiara Grisoria a Arthura Pesce.

Rusty Toothbrush parta jezdí za podpory: FYVE, NORTHWAVE a DRAKE.
Sledujte Rusty Toothbrush na sociálních sítích:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Torstein Horgmo přichází s minifilmem Afterlight

Jezdci Werni Stock, Ikka Backstrom, Sebbe de Buck, a již zmiňovaný, Torstein Horgmo, přichází se slowmotion filmem "Afterlight".

CURATOR Volume III je tady!

Tassilo Hager je tady se třetí edicí knihy CURATOR, která každoročně přináší nabitý snowboardový obsah a svým způsobem supluje mizející tištěné snowboardové magazíny. Máme velkou radost, že vám můžeme na následujících řádcích krátce představit toto dílo, které patří do knihovny každého milovníka snowboardingu!

Jan Hurka – rozhovor se světovým shaperem – II. díl

Minulý týden jsme vám přinesli rozhovor s Honzou, který jsme díky jeho obsáhlosti rozdělili na dva díly. Pokud jste nečetli první díl, určitě vám ho doporučujeme dočíst. Honza se v něm rozpovídal o jeho zkušenostech, životu ve Švédsku a vtipných historkách ze setkáních se světovými jezdci. Tak dnes tady máme onu slibovanou druhou část rozhovoru. Přejeme příjemné počteníčko!