Rusty Toothbrush: The Patch edit

Partička Rusty Toothbrush se po karanténě sešla v italském Prato Nevoso, aby si zajezdili v DIY parku. Mrkejte na moves od Jacka Errichiella, Alexe Stewarta, Davida Boggio, Michele Lobrano, Enrica Cagnassa, Chiara Grisoria a Arthura Pesce.

Rusty Toothbrush parta jezdí za podpory: FYVE, NORTHWAVE a DRAKE.
Sledujte Rusty Toothbrush na sociálních sítích:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Report z 36. Kaunertal Openingu 2021

Tři dny slunce, osm sessions, milion zatáček v serpentinách, jedno naražený koleno, dvě zablokovaný žebra a spousta fotek. Tak nějak by se dal sumarizovat víkend naší redakce na 36. Kaunertal Openingu. A jelikož je lepší holub v hrsti než Hrstka v hrstech, tak jsme vzali i Romana.

Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.