Rusty Toothbrush uvádí teaser k filmu Poveri Noi

Na tvorbu party Rusty Toothbrush se těšíme každý rok a dnes máme radost dvojnásobnou. Nejen, že je venku první upoutávka k jejich třetímu filmu, který nese název Poveri Noi, ale v záběrech tohoto teaseru máme možnost vidět i českého jezdce Dušana Kříže. Být součástí této crew je velkou poctou a Dušanovi gratulujeme a moc se těšíme na jeho part. 

Co všechno si kartáčci připravili do svého letošního projektu? Zase hodně zábavy a kvalitního snowboardingu. To je přece jasné. Natáčení probíhalo na streetech a v backcountry USA, v České republice, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Austrálii a na Novém Zélandu. Kluci toho hodně nalítali a najezdili a výsledek bude zase velká pecka. Těšte se na listopad, kdy do světa vyběhne full movie. 

Riders: Alex Stewart, Davide Boggio, Joe Simpson, Jake Simpson, Dušan Kříž, Troy Sturrock, Valerian Ducourtil Tyler Chorlton

Kamera, edit: Brad Smith, Troy Tanner Alex Stewart

Další zajímavé články

Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Dej si pohodovej pokec s Kubou Hronešem o létě i nové sezóně

O Kubovi už jste s největší pravděpodobností ve snowboardovém světě něco slyšeli. Tenhle 16-letej rodák ze Špindlu už se objevil například v naší rubrice Mladá krev, nedávno se dostal do týmu Burton a pár dní zpět proletěl světem s miniklipem, kde trefil pod railem Annu Gasser. Dej si ke svačině tenhle veselej rozhovor o létě, přípravě i nový sezóně.

Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.