Rusty Toothbrush uvádí teaser k filmu Poveri Noi

Na tvorbu party Rusty Toothbrush se těšíme každý rok a dnes máme radost dvojnásobnou. Nejen, že je venku první upoutávka k jejich třetímu filmu, který nese název Poveri Noi, ale v záběrech tohoto teaseru máme možnost vidět i českého jezdce Dušana Kříže. Být součástí této crew je velkou poctou a Dušanovi gratulujeme a moc se těšíme na jeho part. 

Co všechno si kartáčci připravili do svého letošního projektu? Zase hodně zábavy a kvalitního snowboardingu. To je přece jasné. Natáčení probíhalo na streetech a v backcountry USA, v České republice, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Austrálii a na Novém Zélandu. Kluci toho hodně nalítali a najezdili a výsledek bude zase velká pecka. Těšte se na listopad, kdy do světa vyběhne full movie. 

Riders: Alex Stewart, Davide Boggio, Joe Simpson, Jake Simpson, Dušan Kříž, Troy Sturrock, Valerian Ducourtil Tyler Chorlton

Kamera, edit: Brad Smith, Troy Tanner Alex Stewart

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!