Rusty Toothbrush uvádí teaser k filmu Poveri Noi

Na tvorbu party Rusty Toothbrush se těšíme každý rok a dnes máme radost dvojnásobnou. Nejen, že je venku první upoutávka k jejich třetímu filmu, který nese název Poveri Noi, ale v záběrech tohoto teaseru máme možnost vidět i českého jezdce Dušana Kříže. Být součástí této crew je velkou poctou a Dušanovi gratulujeme a moc se těšíme na jeho part. 

Co všechno si kartáčci připravili do svého letošního projektu? Zase hodně zábavy a kvalitního snowboardingu. To je přece jasné. Natáčení probíhalo na streetech a v backcountry USA, v České republice, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Austrálii a na Novém Zélandu. Kluci toho hodně nalítali a najezdili a výsledek bude zase velká pecka. Těšte se na listopad, kdy do světa vyběhne full movie. 

Riders: Alex Stewart, Davide Boggio, Joe Simpson, Jake Simpson, Dušan Kříž, Troy Sturrock, Valerian Ducourtil Tyler Chorlton

Kamera, edit: Brad Smith, Troy Tanner Alex Stewart

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!