Rusty Toothbrush uvádí teaser k filmu Poveri Noi

Na tvorbu party Rusty Toothbrush se těšíme každý rok a dnes máme radost dvojnásobnou. Nejen, že je venku první upoutávka k jejich třetímu filmu, který nese název Poveri Noi, ale v záběrech tohoto teaseru máme možnost vidět i českého jezdce Dušana Kříže. Být součástí této crew je velkou poctou a Dušanovi gratulujeme a moc se těšíme na jeho part. 

Co všechno si kartáčci připravili do svého letošního projektu? Zase hodně zábavy a kvalitního snowboardingu. To je přece jasné. Natáčení probíhalo na streetech a v backcountry USA, v České republice, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Austrálii a na Novém Zélandu. Kluci toho hodně nalítali a najezdili a výsledek bude zase velká pecka. Těšte se na listopad, kdy do světa vyběhne full movie. 

Riders: Alex Stewart, Davide Boggio, Joe Simpson, Jake Simpson, Dušan Kříž, Troy Sturrock, Valerian Ducourtil Tyler Chorlton

Kamera, edit: Brad Smith, Troy Tanner Alex Stewart

Další zajímavé články

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.

FreerideTV: Na pokec s Mikim Pajerem

Po MČR ve slopestylu ve Vítkovicích a před vypuknutím pandemie Koronaviru jsme si k nám do FreerideTV na pokec pozvali českého Burton team ridera Mikiho Pajera. Řeč byla o... snowboardingu. Probrali jsme MČR, ježdění v Laaxu, Burton hardware a další věci kolem Mikiho života.