Rusty Toothbrush uvádí teaser k filmu Poveri Noi

Na tvorbu party Rusty Toothbrush se těšíme každý rok a dnes máme radost dvojnásobnou. Nejen, že je venku první upoutávka k jejich třetímu filmu, který nese název Poveri Noi, ale v záběrech tohoto teaseru máme možnost vidět i českého jezdce Dušana Kříže. Být součástí této crew je velkou poctou a Dušanovi gratulujeme a moc se těšíme na jeho part. 

Co všechno si kartáčci připravili do svého letošního projektu? Zase hodně zábavy a kvalitního snowboardingu. To je přece jasné. Natáčení probíhalo na streetech a v backcountry USA, v České republice, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Austrálii a na Novém Zélandu. Kluci toho hodně nalítali a najezdili a výsledek bude zase velká pecka. Těšte se na listopad, kdy do světa vyběhne full movie. 

Riders: Alex Stewart, Davide Boggio, Joe Simpson, Jake Simpson, Dušan Kříž, Troy Sturrock, Valerian Ducourtil Tyler Chorlton

Kamera, edit: Brad Smith, Troy Tanner Alex Stewart

Další zajímavé články

V červnu se konalo tradiční snowboardové soustředění v Nymburce

Už se to stává pomalu tradicí, po roce se opět sešly snowboardové týmy v Nymburce na společném soustředění a to 25.-27. června.

V Turnově se pojede longboardový závod PUMP-IT

Někdo by snad i mohl říct, že longboard není snowboard. A někdo, kdo to uslyší by snad i mohl říct, že ten člověk má pravdu. I tak by ale spousta lidí mohla ocenit informaci, že se v pumptracku v Turnově pojede 18.9.2021 závod, kde si každý bude moc vyjezdit svou vlastní odřeninu.