Rybářská bouda vs. Red bull rideři

Co má společného chytání na dírkách na zamrzlém jezeře a snowboarding? Možná jen rybářskou boudu. Tu si vzali Red Bull jezdci do parády a pojezdili jí na nespočet způsobů.

Na zamrzlém minnesotském jezeře se sešli jezdci, aby společně dali co proto rybářské boudě. Tu si upravili tak, aby na ní bylo možné připojit raily nebo třeba naviják. Vše ostatní už dopadlo podle kreativity a nápaditosti jezdců.

Rideři: Garrett Mckenzie, Sam Schiltgen, Lenny Mazzotti a Drayden Gardner

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.