Rybářská bouda vs. Red bull rideři

Co má společného chytání na dírkách na zamrzlém jezeře a snowboarding? Možná jen rybářskou boudu. Tu si vzali Red Bull jezdci do parády a pojezdili jí na nespočet způsobů.

Na zamrzlém minnesotském jezeře se sešli jezdci, aby společně dali co proto rybářské boudě. Tu si upravili tak, aby na ní bylo možné připojit raily nebo třeba naviják. Vše ostatní už dopadlo podle kreativity a nápaditosti jezdců.

Rideři: Garrett Mckenzie, Sam Schiltgen, Lenny Mazzotti a Drayden Gardner

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.