Sage Kotsenburg podepsal smlouvu s Oakley

Představitelé značky Oakley v úterý oznámili podepsání nové smlouvy s olympijským vítězem ze Sochi Sagem Kotsenburgem. Tato snowboardová hvězda podepsala několikaletou smlouvu, díky které doplní jeden z nejsilnějších teamů na snowboardovém poli - Jamie Anderson, Mikkel Bang, Eero Ettala, Torstein Horgmo, Chloe Kim, Mark McMorris, Nicolas Muller, Stale Sandbech, Sven Thorgren, Seb Toutant a Shaun White.

Sage bude vystupovat v marketingových kampaních k Oakley Prizm Snow a bude se podílet i na vývoji jednotlivých produktů. 

"Jsme nadšeni, že můžeme Sage přivítat v naší rodině. Sage posouvá hranice jak je to jen možné a svým přístupem posune dál i nás. Po desetiletí vytváříme špičkové brýle, outerwear a nově i helmy pro ty nejuznávanější světové sportovce. Těšíme se na nastávající spolupráci." Cuan Petersen - Víceprezident pro sportovní marketing značky Oakley.

"Oakley produkuje ty nejlepší produkty a jejich inovace a já jsem nadšený, že budu součástí této značky. Nemohu se dočkat společných úspěchů." Sage Kotsenburg

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.