Série závodů Burton Young Punks začne již v pátek 17.11. na Monínci!

Série závodů Burton Young Punks roztočí svůj kolotoč již příští týden na Monínci! Pojďte se v dnešním článku s námi podívat na to, kam vyrazit s vaší ratolestí, aby mohla světu představit svůj skrytý snowboardový potenciál.

Asi každý z nás si někde v duchu říká, kde jsou ty časy, kdy byly kopce plné snowboarďáků. A právě proto je důležité podporovat mladší generace, aby ten námi všemi milovaný sport měl do budoucna kam růst! Na tom se podílí i česká série Burton Young Punks, která každoročně již několik let dává šanci mladým puškám poměřit se s vrstevníky.

Letos jsou na plánu celkem tři zastávky závodů, z nichž první odstartuje již v pátek 17.11. 2023 na Monínci. Další bude následovat 21.1. 2024 na Horních Mísečkách a poslední zastávka proběhne 25.2. 2024 ve snowparku Vítkovice!

TERMÍNY

  • 17.11.2023 / Monínec
  • 21.1.2024 / Horní Mísečky
  • 25.2.2024 / Vítkovice

FOTO / Aleš Foff

Ohledně kategorií to pořádající partička nastavila velice zajímavě a neznámé hlasy nám dokonce našeptávají, že na Monínci se může stát něco, co svět ještě nespatřil a představí se skupinka mlaďáků z budoucnosti, protože v nejmenší kategorii Mini Young Punks může startovat váš mladej, který příjde na svět až v příštím roce 2024! Nevíme, jestli to organizátoři zamýšleli jako shred těhotných maminek s malými snowboarďáky v bříškách, a nebo jde opravdu o scénu jako z filmu "Back to the future"?! Nezbývá než vyrazit na Monínec a přesvědčit se na vlastní oči! 

KATEGORIE

  • 2017-2024 Mini Young Punks
  • 2014-2016 Young Punks
  • 2011-2013 Punks
  • 2006-2010 OPEN - Nová kategorie, partner pro tuto kategorii Sennheiser + Pantershop CZ

Body ze soutěže se započítávají do Českého Poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2023/2024.

Registrace do závodu na Monínci probíhá na odkazu níže!

Komu by se nedařilo přihlásit přes link, zasílá přihlášky na stolfa@corporateimage.cz (jméno, příjmení, ročník datum narození, stance).

Startovné je 700 Kč / Obsahuje permici, triko Burton Young Punks, BRTN láhev na vodu a grill party.
Záloha je 100 Kč.

Snowboarding dětem doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!

Zoltán Strcuľa vydal streetový video projekt "CLUMSY"!

Náš slovenský brat Zoltán Strcuľa právě pustil do světa jeho skvělý street part z loňské zimy pod názvem "CLUMSY". Mrkni na to a zjisti, že název videa úplně nemluví za své a Zoltán zabil víc než dost! Jsme rádi, že vidíme ridery natáčet kvalitní street party na vlastní pěst!