Setup pro DC Stubai Zoo Opening postaví snowboardisté

Přinášíme vám výsledky hlasování, které rozhodlo o tom, podle kterého návrhu bude společnost Schneestern tvořit setup pro letošní Stubai Premiere. Vítězi se stali snowboardisté.

Minulý týden jsme vám přinesli zprávu s hlasováním o nejlepší setup pro 10. ročník vyhlášeného openingu v snowparku Stubai Zoo. Po týdenním boji mezi freeski a snb teamy je tu výsledek. S převahou 59% vs 41% berou vítězství snowboardisté, a to Benny Urban, Ethan MorganLorenzo Peeters. Ve spolupráci se společností Schneestern proběhne v následujících týdne stavba a máme se na co těšit. Vítězný setup můžete vidět ještě jednou zde.

Samotný opening proběhne ve dnech 19.-21. října a již teď se připravuje zajímavý program. Ten se bude skládat z mnoha contestů, stanového městečka s test centrem více jak 40 značek a z plno dalších aktivit. 

Podrobné informace přineseme již brzy nebo můžete sledovat událost na facebookuoficiální stránky.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Birk Irving a Kexin Zhang opanovali rampu na FIS Světovém poháru v Mammothu

Americký Mammoth byl včera svědkem posledního závodu sezóny FIS Světovýho poháru v rampě...

Trocha sladkého prašanu s Colem Richardsonem

Příjemnej prašanovej edit "Sugar High" od Cole Richardsona...

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!