Sluneční brýle Freeride.cz jsou opět tady!

Ti z vás, kdo netrpělivě čekali na novou kolekci slunečních brýlí Freeride.cz, se mohou radovat. Do našeho eshopu od teď najdete devět nových barev brýlí typu Wayfarer, které znáte již z dřívějška. Nové sluneční brýle s logem Freeride.cz čekají jen a jen na vás.

Pro velký zájem o sluneční brýle s logem Freeride.cz jsme objednali nové barevné verze, nechali je potisknout naším logem a konečně se tato nová kolekce dostává i k vám. 

Jsme nesmírně rádi, že k ní mohl vzniknout i nádherný lookbook, který má na svědomí dvojice Traga. Gabrielce Činkové, Tadeášovi Kopčovi a všem modelům a modelkám moc děkujeme. Byla to krásná spolupráce a i podle toho celý lookbook vypadá. Fotil se na pobřeží jihozápadní Francie a na základně Playgroundtravel.cz, kterým tímto také děkujeme za výborné zázemí. Pokud jste ho ještě neviděli, tak to rozhodně udělejte, protože stojí za to.

Pokud jste si již vybrali a víte, které brýle se vám nejvíce hodí k vašemu šatníku, vstupte do našeho ESHOPU, kde na vás čekají zmíněné nové barvy slunečních brýlí Freeride.cz. První možnost, kde budete mít možnost naše sluneční brýle koupit bude již tento víkend na akci Desperados High Jump 2014.

Děkujeme za vaší podporu. Díky svému nákupu přispějete k chodu našeho Freeride.cz magazínu. 

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!