Snb & freeski Summer swag Zabil.cz camp 2016

S dnešním reportem se přesuneme na začátek srpna, kdy v areálu BigAir.cz v Novém Hrozenkově proběhl další ročník letního Snb & freeski swag Zabil.cz campu. Report doplněný o video a fotogalerku si můžete projít právě teď.

Hej, hou a je to tu! Další ročník bájného Summer swag Zabil.cz campu je za náma a vy se teď můžete jednoduše podívat, jak jsme se měli.

Letos celý camp plynul v kytarovém duchu, takže se nelze divit, že už od pondělí od rána jsme jeli na 120%! Coaching měl letos na starost Honza Kaňůrek (snb, wakeboard, workour), Martin Kaňůrek (snb), Petr Pitucha (ski, in-​line) a Jim Dohnal (parkour, freerun). Zkráceně řečeno, když chtěl někdo něco naučit, tak měl vždy někoho k ruce.

Ve středu nás trošku zaskočilo počasí, ale aspoň jsme dopoledne trochu spočli a pak to po obědě rozjeli i za deště. Ono to taky jelo o dost rychleji, tak jsme se nemohli divit, že tam campeři nasázeli dalších pár nových pěkných kousků.

V průběhu celého týdne jsme taky dělali rychlé soutěže o menší věcné ceny nebo taky učili campery jízdu a triky na wakeboardu (děkujeme Mushow.cz za půjčení navijáku), skateboardu, in-​linech a nechyběl samozřejmě taky coaching na trampolíně, slacklině atd. Každý večer taky probíhal důsledný videocoaching, aby se našim camperům dobře spalo a zdálo se jim o dalších nových tricích.

Čtvrtek večer už patřil netrpělivému čekání na vyhlášení největších progresů týdne. Bylo to těžké rozhodování, ale díky našim úžasným sponzorům - Under Armour, G-​Shock, Rossignol, Wood Style, Red Bull a Freeride.cz, si nakonec každý odnesl nějakou tu hezkou cenu. No, a ti, kteří se nejvíce snažili (abychom namotivovali i další ročníky), vyhráli např. prkna od Rossignolu nebo taky hodinky od firmy G-​Shock, což už je opravdu co říct a my ještě jednou děkujeme.

Tak, to je zhruba všechno a komu to nestačilo, tak se samozřejmě může mrknout na video od Petra Špetli nebo taky na fotografie od Petra Tanka a my samozřejmě moc děkujeme všem za účast a už teď se těšíme na další ročník! ;)

Celou fotografii najdete na TOMTO ODKAZU.

Další zajímavé články

Surface Skis banda pojezdila v letním Woodward Copperu

První letošní návštěva letní sezóny v Copper Mountain zařídí pánové ze Surface Skis...

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...