Snb & freeski swag Zabil.cz camp 2016 - Nový Hrozenkov

Rok se s rokem sešel a my vám přinášíme informace o letošním Snb & freeski swag Zabil.cz campu, který se uskuteční v areálu BigAir.cz v Novém Hrozenkově. Jak dočteš, hned se hlaš a na tenhle parádní letní kemp stopro vyraž. Stojí za to, tohle zažít.

Ať už se neumíš na snowboard nebo lyže ani postavit nebo bys chtěl naučit těžší triky a máš rád team jezdce a mentalitu Zabil.cz, tak přesně pro tebe je tento SWAG camp!!! 

Jak je známo, team Zabil.cz neustále zvedá laťku, a tak jsme se rozhodli, zvednou laťku i vám na našem campu! Mimo snowboardový a freeskiingový coaching od profíků, se můžete taky těšit na zdokonalení se v doplňkových "disciplínách" jako je skateboarding, parkour, workout, longboarding, wakeboarding, wakeskate, aggressive in-​line a nebude chybět samozřejmě ani profi trampolína, slack line, indoboard atd.

Příjezdy jsou jako vždy plánovány na nedělní večer (7. srpen) a odjezdy v pátek (12. srpen), ale kdo si bude chtít v poslední den ještě zaskákat, není problém (samozřejmě zdarma)!

Řádit budeme zde: www.bigair.cz, BigAir.cz
(Skoky jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé)

Hajinkat budeme zde: www.rancujuru.cz

Heat/​d coach:
Honza Kaňůs Kaňůrek (Snb, Wakeboard, Workout)
Martin Kaňůrek (Snb)
Petr Pitucha (Freeski, In-​line)
Jim Dohnal (Parkour)

Heat/​d guest:
Pavel Vyroubal (Skate)
Michael Beran (Bmx)
Martin Hudec (Rally)
Martin Horák (Freeski)
David Loukotka (Hydroplane)
Dj Lucky Boy (Wakeboard)
Filip Podmol (Fmx)

Cena Zabil.cz campu je 6.900,- a obsahuje 5 dní skákání pod dozorem profesionálních coachů (skoky, jibby, U rampa, wakeboardový naviják, trampolína, slack line,...), 5x nocleh, luxusní snídaně (švédské stoly), obědy (grilovačky u skoku), večeře, coaching, videocoaching, věcné ceny pro všechny, energy drink na každý den,... zkrátka all inclusive!

Hlavní mediální partner pro tento rok:
Freeride.cz

Jak se na camp zaregistrovat?
Zaslat zálohu 1.900,- (nebo celou částku 6.900,-) na účet: 670100-​2202511377/​6210. Do poznámek uveďte vaše jméno a příjmení. Na e-​mail zabil@zabil.cz pak pošlete svou přihlášku! Zde napište krátké info o sobě (jméno, příjmení, bydliště, věk, telefon, snb nebo ski?) a potvrďte, že jste částku odeslali.

Jen tak si zajistíte místo na campu, bohužel potvrzení na facebooku nestačí.

Kapacita campu je pro tento rok omezena na 22 účastníků a zálohu je třeba uhradit co nejdříve, jinak budete mít hold smůlu.

Podmínky vrácení zálohy:
Při oznámení neúčasti do 30 dnů před začátkem campu ti bude na účet vráceno 100% zálohy (1900,-). Při oznámení neúčasti do 15 dnů před začátkem campu ti bude na účet vráceno 50% zálohy (950,-). Za předpokladu, že se do začátku vámi stornovaného campu zaplní všechna volná místa náhradníky, bude vám celá záloha vrácena, bez ohledu na datum ohlášení vaší neúčasti!

Kompletní fotogalerii z loňského ročníku najdete ZDE.

Aktuální informace o našem letošním Snb & freeski swag Zabil.cz campu najdete na stránce události na facebooku nebo na emailu zabil@zabil.cz.

Další zajímavé články

Surface Skis banda pojezdila v letním Woodward Copperu

První letošní návštěva letní sezóny v Copper Mountain zařídí pánové ze Surface Skis...

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...