Snow Meydan II - 14. března v K2 clubu Třinec

Stejně jako se 1. listopaduTřinci zahajovala zimní sezóna klubovou akcí Snow Meydan I., tak se i teď, 14.března bude Snow Meydanem II. ukončovat. Kdybychom první listopadový den věděli, jak bude letošní sněhová nadílka „štědrá“, klepali by jsme si na čelo, ale co se dá dělat, počasí neporučíme a tak se pojďme alespoň pobavit na mecheche, které si pro vás připravila parta z východního města naší republiky, Třince.

Co vám Snow Meydan II. nabídne ? Kromě klasiky, kterou bude divočina východního stylu jak se sluší a patří na baru či parketu, také spousty dalšího. Při vstupu do clubu K2, kde se celé roshamboo odehraje, můžete vyzkoušet XS Blast Energy Drink, který je svěží novinkou na našem trhu a společně s vybraným druhem alkoholu bude na baru připraven za cenu, která vám určitě udělá férovou kocovinu. Dále se můžete těšit na stánek longboardových produktů značky Goonch Longboards, který se vám nabídne v plné polní. Hlavní náplní večera bude snowboardová projekce na plátně, kde se do éteru hodí nový snímek Distorted Reality od Pirate Movie Production a společně s ním bude večer gradovat naditou tombolou, kterou dokáže lokální parta náležitě ocenit. Kromě spousty cen, které dodali sponzoři akce, se může jeden z výherců těšit na snowboardovou desku Salomon Official 155, která je hlavní výhrou tomboly a to se vyplatí. Pro všechny příznivce tanečních kreací bude celou atmosféru podkreslovat a následně stupňovat do největších pekel ostravský milovník DJ Tamman, který je zárukou víc, než dobré zábavy, až do brzkých ranních hodin. To vše a spousty dalšího, ve spojení s partou lidí, kteří chtějí hlavně to nejlepší pro příchozí, slibuje na pátek 14.března zakončení sezóny velkým stylem, v třineckém K2 clubu. Vstup je 30 korun českých a v ceně lístku je zdarma tombola, pokud chcete lístku do tomboly více, není problém, na dvacet korun vyjde kus a můžete jich koupit, co hrdlo ráčí. Pokud tedy nemáte plán a chcete se dobře pobavit, šupem 14.března do Třince, clubu K2.

Velký dík už nyní všem sponzorům akce, konkrétně: K2 clubu Třinec, Honkytonk boardshopu Havířov, Freeride.cz, Goonch Longboards, XS Blast Energy Drinks, Nejsemvelbloud.cz, Nashgrowshop.cz, Lilkavanilka.cz, Krámek Ukale, Good Luck Tattoo Třinec, Peace Volevšem, kteří pomáhají s přípravou akce

FB událost ZDE

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!