Snowboard Zezula Team se rozrostl o dva nové členy

Mnozí z vás Ondru Bauera a Terku Čermákovou znají z české snowboardové scény, kde jsou oba již několik let jako doma. Pokud je ale neznáte, tak nevěšte hlavu. Na Snowboard Zezula blogu vznikl krátký článek, ve kterém vám je pěkně představili a vy si ho teď můžete přečíst i u nás.

Ondra Bauer a Terka Čermáková aneb OBA Creators

Ondra s Terkou jsou zkrátka lidi pro každou srandu a jejich zkušenosti mluví za vše. Od závodění, natáčení videí, focení, backcountry zkušeností až po vlastní kreativní tvorbu. Právě proto jsme se při zvažování spolupráce nerozhodovali dlouho, protože pokud má smysl někoho podporovat, jsou to právě oni.

Před několika dny si vyzvedli nové hračky od Arbor Snowboards a hned je vyrazili na kopec otestovat, při té příležitosti vzniklo i tohle skvělé video.

Snowboarding je pro Ondru a Terku tou nejlepší relaxací a zároveň i skvělou inspirací. Díky snowboardingu se potkali, díky snowboardingu začali natáčet i fotit, a to vše společně s tvorbou designu a architektury vytváří pod jejich značkou OBA creators. Na práci na volné noze je nejlepší... volná noha... Když napadne, mizí od počítače směrem do hor.

Ideálně kombinovat split, prašan, park... Baví je to všechno, baví je snowboarding.

V létě se rozhodně nenudí a když je volná chvilka, rádi se svezou i na skejtu ve vlastní minirampě.

Nedávno se na kopci ve Vítkách potkal Ondra i s dalšími členy naší snowboardové rodiny - Porkert Bros. Tak sleduj, jak užili společnou session.

Tolik pro představení OBA creators, Terky a Ondry. Určitě vám toho postupem času budeme z jejich tvorby a lásky ke snowboardingu ukazovat víc.

Zdroj: Snowboard Zezula 

Sledujte Oba Creators na sociálních sítích:

Instagram: @obacreators, @bauerondra, @terezli

Facebook: OBA creators


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.