SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour startují do sezóny 2020

Máme pro vás termíny SNOWBOARD ZEZULA Tour a Kidz Tour 2020! Letošní série českého poháru se jede opět v režii Czech Snowboarding a dospělí se můžou těšit na celkem 3 závody. Tour pro děti bude mít zastávek 6. Více info níže.

SNOWBOARD ZEZULA tour 2020:

  • 25.1.2020 - Špindlerův Mlýn
  • 23.2.2020 - Vítkovice v Krkonoších
  • 14.3.2020 - Pec pod Sněžkou
Tuhle sezónu se jede o 60.000 Kč v prize money a další věcné ceny od partnerů tour. Jak tour dopadla loni se můžete podívat na webu Czech Snowboarding v sekci výsledky. Letos pojedou v kategorii MEN navíc mladí zabijáci, kteří přijdou z kategorie ROOKIES, což určitě zamíchá kartami.

SNOWBOARD ZEZULA Kidz Tour 2020:

  • 19.1.2020 - Boží Dar
  • 26.1.2020 - Mísečky
  • 8.2.2020 - Lipno
  • 23.2.2020 - Vítkovice v Krkonoších
  • 14.3.2020 - Pec pod Sněžkou
  • 29.3.2020 - Dvoračky
Jak je vidět z rozpisu závodů, ti nejmladší riders a jejich rodiče budou mít letos při objíždění závodů napilno. Motivace vyhrát celou tour je však velká a můžeme tak očekávat vysokou účast na všech zastávkách. Jak tour dopadla loni se podívejte v sekci výsledky na webu Czech Snowboarding.
Na fotky ze všech zastávek loňských závodů se můžete podívat v sekci galerie na webu Czech Snowboarding.
Mrkejte na video z loňského MČR ve slopestylu v Peci pod Sněžkou:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Foto

Přemysl Vida
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.