SNOWBOARD ZEZULA vás zve na Christmas Party 2019!

V pátek 6. prosince proběhne v brněnském klubu Fléda SNOWBOARD ZEZULA Christmas Party 2019. Co všechno tě čeká se dozvíš níž.

Čeká tě premiéra nejžhavějších SNOWBOARD MOVIES letošní zimy. Za dvě pětky koupíš lupen do SNOWBOARDOVÉ MEGATOMBOLY a tágo už řešit nemusíš, protože domů povalíš třeba na novým prkně. Sníh začne tát i na horách, až UNITED FLAVOUR Soundsystem & UCee roztopí svoji energickou show plnou moderního mixu reggae, world music, latina a hiphopu. Třešničkou tohodle vánočního menu jsou QUESTABLISTS CREW DJ's, kteří budou vztekle tavit gramce do rytmu tvýho tance! Tak dotáhni ráčny a doleť, protože tohle bude stát za to!

VSTUP:

100,- Kč v předprodeji ve SNOWBOARD ZEZULA na Palackého třídě 170 v Brně // 150,- Kč na místě

TOMBOLA:

20,- Kč / lístek na místě

PROGRAM:

  • SNOWBOARD MOVIES
  • SNOWBOARDOVÁ MEGATOMBOLA
  • QUESTABLISTS CREW (DJ Mehdi & DJ Five)
  • UNITED FLAVOUR SOUNDSYSTEM & UCee   
Více info v události na FB.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Krása rakouských alp očima místních riderů ve filmu Local Surroundings

Prostředí nádherného, sněhem pokrytého okolí rakouského Zillertalu vám představí v novém full movie “Local Surroundings“ Werni Stock, Mario Wanger, Tom Tramnitz a jejich přátelé. Místní hory nabízí velkou škálu možností od pořádného backcountry až po známý snowpark Penken park. Někdy je prostě nejlepší nic nevymýšlet, nikam necestovat a prostě si užít toho, co vám nabízí váš home resort. Samozřejmě tohle pravidlo bohužel neplatí u nás v česku, haha.

Nová zimní kolekce Horsefeathers kombinuje nabité designy i technologie

V Horsefeathers letos slaví 30 let a na letošní zimní kolekci si dali podle nás extra záležet. Najdete v ní totiž věci, které kombinují zábavné designy, ale i technologickou funkčnost, která vás na kopci podrží. Od staré péřovky, která vážila 15 kilo když zmokla se brand posunul o neskutečný krok dopředu a my máme pocit, že jsme tak skočili do budoucnosti. Jo a kdo nechápe narážku na péřovku, nechť si po přečtení článku dá naše video k 30 letům Horsefeathers.

Porkert Bros v povedeném editu z noční session v Saalbachu

Porkert Bros vyrazili během minulé zimy na jaře do rakouského Saalbachu, kde je místo teplého počasí a “sleše“ čekala spíše pořádná vánice. To je ale nezastavilo a dva bratři to tam při noční session roztočili v pořádném sourozeneckém stylu. Pohodlně se usaďte a podívejte se, jak to vypadá, když sněží, protože u nás to letos asi ještě dlouho neuvidíme...