SNOWBOARD ZEZULA vás zve na Christmas Party 2019!

V pátek 6. prosince proběhne v brněnském klubu Fléda SNOWBOARD ZEZULA Christmas Party 2019. Co všechno tě čeká se dozvíš níž.

Čeká tě premiéra nejžhavějších SNOWBOARD MOVIES letošní zimy. Za dvě pětky koupíš lupen do SNOWBOARDOVÉ MEGATOMBOLY a tágo už řešit nemusíš, protože domů povalíš třeba na novým prkně. Sníh začne tát i na horách, až UNITED FLAVOUR Soundsystem & UCee roztopí svoji energickou show plnou moderního mixu reggae, world music, latina a hiphopu. Třešničkou tohodle vánočního menu jsou QUESTABLISTS CREW DJ's, kteří budou vztekle tavit gramce do rytmu tvýho tance! Tak dotáhni ráčny a doleť, protože tohle bude stát za to!

VSTUP:

100,- Kč v předprodeji ve SNOWBOARD ZEZULA na Palackého třídě 170 v Brně // 150,- Kč na místě

TOMBOLA:

20,- Kč / lístek na místě

PROGRAM:

  • SNOWBOARD MOVIES
  • SNOWBOARDOVÁ MEGATOMBOLA
  • QUESTABLISTS CREW (DJ Mehdi & DJ Five)
  • UNITED FLAVOUR SOUNDSYSTEM & UCee   
Více info v události na FB.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.