Snowboard Zezula Winter Opening 2019 - report, fotky a video

Snowboard Zezula se i letos naplnil k prasknutí při příležitosti legendárního Winter Openingu na jejich prodejně v Brně. Vše proběhlo pár dní zpět, dne 30. října a na místě bylo připraveno spoustu super aktivit pro všechny zimní nadšence, dokonce i pro nadšence strkání hlav do dortu. Pokud jste na akci nebyli, tak si přečtěte aspoň report od kluků ze Zezuly a dorazte na místo činu příští rok.

Včelí úl by byl nejspíš dostatečným přirovnáním k našemu středečnímu shopu. Všude se to hemžilo lidma s pivkem či kávou v ruce, kteří si tohle odpoledne přišli užít. Pro ty nejmladší jsme připravili BURTON RIGLET PARK, tedy mini snowboardové středisko. A už teď je nám jasný, že mladá nadějná snowboardová krev přichází. No čekají nás úplný zlatý časy!

Věkově neomezená pak byla výzva pro všechny věkové kategorie ve formě namalování si vlastního nákrčníku v koutku GRAVITY ART OF NECKIES. Stačilo zapojit pravou mozkovou hemisféru, položit se do rytmu hudby DJ Mehdiho a jet si na svý vlastní vlně kreativity.

Ti, kteří ze sebe vydali svou uměleckou duši, si mohli trochu odpočinout a načerpat nové informace pasivní formou na výstavě ke 30 letům existence české značky Horsefeathers. Takže od teď už víš, že Plzeň nám Čechům dala nejen dobrý pivo, ale i skvělou snowboardovou značku. 

A pokud jsi měl nutkání po něčem na zub, přišel ti vhod HORSEFEATHERS BIRTHDAY CAKE DIVE. Soutěžící mezi sebou bojovali o to, kdo z nich se prokouše dortem nejdříve a uloví si kromě sladkého dezertu i pořádnou výhru.

Co ale nenechalo žádného návštěvníka klidným, byl velký zářící kvárd ledu na kopce sněhu před prodejnou. Všichni hořeli nedočkavostí, co se za touhle exhibicí skrývá. Jednalo se o další soutěž, a to konkrétně ICY ARBOR, neboli prosekej se pro nový model vázání Arbor a odnes si ho domů. Bylo to děsně napínavé, ale nakonec se povedlo a člověk zvítězil nad kusem ledu. 
Po mrazivém kontestu bylo záhodno se trochu rozehřát. A jak jinak, než další soutěží? Vyhlásili jsme nelítostný souboj KING OF SCREWDRIVER v nejrychlejším přimontování vázání ke snowboardu.

A když už jsme u těch snowboardů, tak třešničkou na dortu byla návštěva zakladatele a spolumajitele značky Nitro, Tommyho Delago. Přiletěl k nám až z Ameriky při příležitosti 30 let od založení značky (ano, během jednoho roku vznikly dva skvělé snowboardové brandy!). K příležitosti oslav značka vyrobila devatenáct limitovaných snowboardů pro svých devatenáct největších prodejců Nitra po celém světě. Tommy se tedy vydal na cestu, aby osobně tyto snowboardy prodejcům předal. A my, SNOWBOARD ZEZULA, se můžeme pyšnit jedním z těchto několika výjimečných snowboardů.

Co si budem, tahle odpolední akce se protáhla až do pozdních nočních hodin, což samo o sobě dokazuje, jak skvělý to bylo.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.