Snowboardel Insta Challenge 2020 je tady!

Je to tady! Po loňské premiéře Freeride.cz Insta Challenge, vám letos přinášíme stejný koncept soutěže za podpory snowboardového e-shopu a obchodu Snowboardel! Můžete se těšit na měsíční trikové výzvy, a to s tím, že tu první vám zadáváme právě teď a tady. Tři nejlepší z vás si v únoru odnesou nabité věcné ceny. Tak neváhejte, zapojte se taky a třeba si v únoru na prkno namontujete nové vázání Ride, nebo obujete nové boty ThirtyTwo!

Co je Snowboardel Insta Challenge?

#Snowboardelinstachallenge je pravidelná měsíční soutěž odehrávající se na Instagramu. Každý měsíc (leden, únor a březen) vám vyhlásí naše redakce na webu Freeride.cz/snowboard, Instagramu a Facebooku jeden trik nebo výzvu a vy budete mít čas do nasledujícího šibeničního termínu do odbití 12:00, abyste zadaný trik /​ výzvu sdíleli na vašem instagramovém profilu s označením:
@snowboardel_shop a @freerideczsnow a s hashtagem #Snowboardelinstachallenge.

Každý měsíc vybere tříčlenná odborná porota složená ze zástupců Freeride.cz a Snowboardelu tři videa na Instagramu, které budou nejlépe splňovat zadaná kritéria (provedení, styl, kreativita, náročnost překážky + samozřejmě celkové splnění zadaného triku /​ výzvy).

Výherci budou vyhlášeni každý měsíc na našem webuInstagramu a odnesou si věcné ceny, které do soutěže daroval Snowboardel. Připomínáme, že soutěž letos v zimě proběhne celkem třikrát (v lednu, únoru a březnu).

Pravidla Snowboardel Insta Challenge:

  • každý rider může přidat za měsíc pouze jedno video s daným trikem /​ výzvou
  • video musí být natočené během probíhajícího měsíce Insta Challenge (o staré videa zájem nemámé, musíte vyrazit hecovat a jezdit znovu)
  • účast je podmíněna přidáním videa na Instagram s označením @snowboardel_shop a @freerideczsnow v popisku videa a s hashtagem #Snowboardelinstachallenge

Případné dotazy posílejte na náš Instagram @freerideczsnow.


#Snowboardelinstachallenge na měsíc leden 2020 je...

Na leden 2020 jsme vybrali jako výzvu „nejlepší jib trick“. Jde o to odjet, co možná nejlepší, či nejkreativnější trik na jakékoliv překážce - rouře, railu, bedně, street railu, atd. Kreativitě se meze nekladou, pokud chcete dát 5050 na zlomeném stromu v lese, nebo poslat velikánskou dvojku do street railu, směle do toho.
Hlavní je vzít prkna, vyrazit na sníh s kámošema, pořádně se bavit, dát někomu do ruky telefon, kameru nebo foťák, zapnout natáčení a přinést si z toho dne nějaký nabitý záběr, který už jen stačí správně sdílet na Instagram.

Čas na přidání videa na Instagram máte do 7.2.2020 do 12:00.

Vyhlášení proběhne 7.2.2020 ve večerních hodinách u nás na webu a na Instagramu.

My vám přejeme hodně zdaru na kopci a budeme se těšit na vaše videa. Cheers!Na nabídku produktů ve Snowboardelu můžete kouknout na jejich e-shopu, nebo na kamenné prodejně Snowboardelu v OC Galerie Butovice.

Instagram:
@snowboardel_shop
@freerideczsnow

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Podpořte nově vzniklý 'The Snowboard Community Fund'

Během posledních několika týdnů se svět pro téměř všechny z nás změnil. Spoustu lidí se ocitlo v nejistotě způsobené ztrátou práce a nejistota bude možná nějakou dobu přetrvávat, protože ekonomika směřuje do téměř jasné recese. Tahle náhlá situace způsobená pandemií koronaviru ekonomicky dopadne i na svět snowboardingu. Mezi těmi, kdo krizi už teď pociťují jsou ti, kdo nás inspirují k tomu jít jezdit, ti, kdo něco tvoří a ti, kdo staví skoky a překážky, na kterých pak jezdíme. Na jejich podporu vznikl The Snowboard Community Fund, o kterém se můžete dočíst níže.

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.