Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

STMA kempy jsou zaměřené na všechny druhy ježdní, takže se nemusíte bát, že byste strávili celý týden v parku, ale zažijete si opravdu všechno, hlavně spoustu zábavy a radosti z ježdění. Holky vás provedou snowparkem, backcountry, ale nezapomněly ani na bezpečnost! Naučí vás totiž také něco o lavinové bezpečnosti, takže příště až vyrazíte do hor, tak budete vědět, za jakých podmínek a jak si zajezdit bezpečně v pořádném powderu. Po celou dobu kempu se o vás budou starat trenéři nejvyšší úrovně a hlavně samotná Šárka s Cheryl.

Kritéria pro zájemce:

  • Jezdec by měl být na střední úrovni ježdění. Klasické ježdění by mu nemělo dělat žádný problém a měl by mít zkušenosti z jízdou v hlubokém sněhu.
  • Jezdec by měl být v dobré fyzické kondici a nemít problém se šlapáním v hlubokém sněhu do kopce.
  • Jezdec by si měl užívat ježdění v parku a mít chuť se zlepšovat ve snowparku.

Hlavní je, ale si kemp pořádně užít a být připraven se zlepšovat.

Program Kempu:

  • Freestylové tréninky v parku pod vedením Šárky s Cheryl
  • Freeriding vedený guidem
  • Lavinový trénink pro začátečníky se simulací zavalených obětí v lavině
  • Orientace v terénu
  • Večerní posilování a workshopy na zajímavá témata, například prevence zranění
  • Videocoaching a zhodnocení dne
  • Video a fotky pro vlastní využití, ať můžete ukázat kámošům, jak to bylo na kempu dobré!

*Bohužel holky nejsou jasnovidkině a počasí se ještě měnit nenaučily, takže aktivity na kempu se budou odvíjet od počasí

Termín Kempu: 10. - 15.3. 2020
Pro více informací ohledně kempu a přihlašovací formulář s cenou klikněte zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Picture Organic Clothing aneb stylové a šetrné zimní oblečení

Picture Organic Clothing je firma s tím správným pohledem na výrobu funkčního oblečení. Začátky jsou v roce 2008 a již od samého začátku měla v plánu vyrábět kvalitní funkční zimní oblečení s ohledem na životní prostředí. To se samozřejmě odráží i v jejích výrobě, která je zaměřena na organické a recyklované materiály. Zároveň si také můžete být jisti, že oblečení se k vám dostalo tou nejekologičtější cestou a bylo vyrobeno tak, ať vám vydrží, co možná nejdéle.

Rozhovor s Michalem Štruncem - novým riderem Snowboardel teamu

Jak jste pravděpodobně loňskou sezónu zaznamenali, v rámci projektu Snowboardel Lokální výzva jsme navštívili spoustu českých snowparků, ve kterých jsme vždy celý den natáčeli s ridery, kteří dorazili a kromě sběru záběrů na závěrečný edit jsme i hledali nové ridery do Snowboardel teamu. Jedním z nich se stal Michal Štrunc a my bychom vám Michala teď tímhle rozhovorem rádi představili!

Snowboardový event pro holky s názvem DivaStation se blíží!

Všechny české snowboardistky pozor! V sobotu 7. 3. 2020 proběhne v Burton Snowparku na Mísečkách skvělý event s názvem DivaStation by Female Shred pořádaný právě pro vás a rozhodně stojí za to tam dorazit. Koukněte na to a pojeďte si dát pořádný shred s holkama.