Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

STMA kempy jsou zaměřené na všechny druhy ježdní, takže se nemusíte bát, že byste strávili celý týden v parku, ale zažijete si opravdu všechno, hlavně spoustu zábavy a radosti z ježdění. Holky vás provedou snowparkem, backcountry, ale nezapomněly ani na bezpečnost! Naučí vás totiž také něco o lavinové bezpečnosti, takže příště až vyrazíte do hor, tak budete vědět, za jakých podmínek a jak si zajezdit bezpečně v pořádném powderu. Po celou dobu kempu se o vás budou starat trenéři nejvyšší úrovně a hlavně samotná Šárka s Cheryl.

Kritéria pro zájemce:

  • Jezdec by měl být na střední úrovni ježdění. Klasické ježdění by mu nemělo dělat žádný problém a měl by mít zkušenosti z jízdou v hlubokém sněhu.
  • Jezdec by měl být v dobré fyzické kondici a nemít problém se šlapáním v hlubokém sněhu do kopce.
  • Jezdec by si měl užívat ježdění v parku a mít chuť se zlepšovat ve snowparku.

Hlavní je, ale si kemp pořádně užít a být připraven se zlepšovat.

Program Kempu:

  • Freestylové tréninky v parku pod vedením Šárky s Cheryl
  • Freeriding vedený guidem
  • Lavinový trénink pro začátečníky se simulací zavalených obětí v lavině
  • Orientace v terénu
  • Večerní posilování a workshopy na zajímavá témata, například prevence zranění
  • Videocoaching a zhodnocení dne
  • Video a fotky pro vlastní využití, ať můžete ukázat kámošům, jak to bylo na kempu dobré!

*Bohužel holky nejsou jasnovidkině a počasí se ještě měnit nenaučily, takže aktivity na kempu se budou odvíjet od počasí

Termín Kempu: 10. - 15.3. 2020
Pro více informací ohledně kempu a přihlašovací formulář s cenou klikněte zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.