Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.

Na ledovci panují nejideálnější podmínky na kotvě „Ferner“ a právě zde bude umístěný jarní snowpark. Můžete se tedy těšit na rychlé a svižné runy, bez potřeby vypínat se z vázaní. Zde bude umístěno dostatek překážek i lajna skoků pro všechny úrovně vaší jízdy.

Natoč video z Kaunertalu a zapoj se do soutěže se Soundboksem!

Soundboks razantně pronikl do snb komunity. Častěji a častěji je tahle velká a nepřehlédnutelná bedna vidět v editech riderů. Proč asi? Dokáže udělat pořádný bordel a ozvučit celý kopec a sebou si ji můžete vzít třeba ještě na afterparty, protože dokáže hrát až 40 hodin. Hodíte jí na záda, připojíte se přes bluethooth a party může začít. No a pokud natočíte shreďácké video z Kaunoše při akci „Spring Classics“, můžete tuhle šílenost, která stojí 999$ vyhrát.

Stačí splnit jednoduchá pravidla:

  1.  Natočit 1 minutové video jak si užíváte snowparku na Kaunertale během akce „Spring Classsics“.
  2.  Připojit logo „Snowpark Kaunertal“.
  3.  Nahrát na instagram a označit @soundboks a @snowpark_kaunertal.
  4.  Připojit hastagy #soundboks, #breakthroughthenoise a #springclassicskaunertal.
  5.  Získat co nejvíce „lajků“!

Pokud tohle splníte můžete doufat v tuto krásnou výhru a nebojte, nerozhodují jen pouze „lajky“, ale o vítězi rozhodne jejich kombinace s posouzením odborné poroty. Takže i na vašich skills záleží!

Co dalšího si přichystali organizátoři?

Photoshoting se snb magazínem MBM

29.5. se můžete nechat vyfotit při vašem oblíbeném triku. Celým parkem se totiž budou prohánět fotografové tohoto magazínu a boudu fotit všechny a na všem. Zažijte svoji chvilku slávy a nechte se zvěčnit se svojí fotkou na webu MBM snowboard magazínu.

Testovací dny se značkami Korua a Konvoi

První červnový víkend 5.-6. můžete otestovat desky těchto kultovních brandů. Třeba zkusit brutální carving na sjezdovce nebo průlet parkem. Formu už necháme na vás!

Další program bude přibývat v průběhu akce a kolik že vlastně stojí skipass? Denní dospělí máte za 45€, mládežníci 41€ a děti za 27€. No a pokud vlastníte Snowcard, máte denní shredy za 29€.

Tak co? Vyrazíte na Kaunoš? Pokud ano, dejte nám o tom vědět a nezapomeňte nás označit @freerideczsnow! Děkujeme a užívejte.

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?