Snowporning 2012 - FULL MOVIE

Freeride.cz, LIP Production a Life Is Porno vám přeje krásné prožití svátků Vánočních a jako dárek vám právě dnes nadělujeme plnou verzi filmu Snowporning 2012! Užijte si ho!

O filmu Snowporning 2012 jsme toho už napsali tolik, že není potřeba moc dodávat. Včera skončila symbolicky ve Špindlerově Mlýně monstrózní premiérová tour, která objela skoro všechny větší česká a slovenská města a navštívilo jí několik tisíc lidí.

Teď už ale netřeba nic dalšího dodávat. Film v produkci LIP ProductionFreeride.cz s názvem Snowporning 2012 hlavního autora Radka "Karkyse" Karka je tu v plné délce jen pro vás. 

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.