Snowporning 2012 - FULL MOVIE

Freeride.cz, LIP Production a Life Is Porno vám přeje krásné prožití svátků Vánočních a jako dárek vám právě dnes nadělujeme plnou verzi filmu Snowporning 2012! Užijte si ho!

O filmu Snowporning 2012 jsme toho už napsali tolik, že není potřeba moc dodávat. Včera skončila symbolicky ve Špindlerově Mlýně monstrózní premiérová tour, která objela skoro všechny větší česká a slovenská města a navštívilo jí několik tisíc lidí.

Teď už ale netřeba nic dalšího dodávat. Film v produkci LIP ProductionFreeride.cz s názvem Snowporning 2012 hlavního autora Radka "Karkyse" Karka je tu v plné délce jen pro vás. 

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Další zajímavé články

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

Burton Launch Party proběhne 24.10.2019 v pražském Burton Store!

Příští týden ve čtvrtek 24.10.2019 proběhne v pražském Burton Store ve Vodičkově ulici Burton Launch Party, která představí novou kolekci a symbolicky odstartuje novou snowboardovou sezónu!