Spleť nevídaných spotů a těžkých triků ve filmu Tangle

Tangle je video, které je na světě už přes měsíc a které bohužel uniklo naší pozornosti. Je to obrovská škoda, protože tento snímek je víc než parádní! Jedná se o delší film, o to více jsou naplněné jednotlivé party, kde rideři potvrzují že jsou mistři v oboru.

V Tangle se nám představí osmička riderů, z toho jsou tři holky! Tahle parta nás vezme na spoty, o kterých by si normální smrtelník neřekl, že by se na nich dalo jezdit na snowboardu, natož odjíždět tak těžké triky. Ve filmu padá mnoho technických triků na velmi kreativních spotech. Holky se nenechávají před klučičí bandou nijak zahanbit a dokazují, že mají v Tangle své jasné místo. Čisté a složité triky, které by jim mohl kdekdo závidět! 

Jill Perkins zdroj: Youtube

Film je sice delší, ale je rozdělen do několika částí. Ta hlavní má 23 minut, kde se riders představí jeden po druhém ve svém partu. Následuje pár minutové outro, včetně děkovaček maminkám a tatínkům a hlavně sponzorům. V poslední části, která je spíše „bonusová“ si můžete vychutnat záběry, které se nevešly do hlavní části.

Bode Merill zdroj: Youtube

Snímek je výborně natočen a doplněn o parádní soundtrack. Do prostřihu jsou naházeny fotky z filmu a celé video je doplněno o efekty spletě zamotaných šňůr a čar. To dodává na celkovém efektu Tangle.

Denver Orr zdroj: youtube

Pohodlně se usaďte a dopřejte si tuto streetovou nálož jménem Tangle! 

RIDERS:

DESIREE MELANCO

JILL PERKINS

NIRVANA ORTANEZ

PHIL HANSEN

BODE MERRILL

JEFF HOLCE

DENVER ORR

DYLAN OKUROWSKI

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.