Spring Session na Bukovce se pojede na velkolepém set upu!

Již tento víkend se dočkají té pravé shreďácké akce všichni snowboarders i freeskiers z moravského regionu. Na Bukovce totiž vyroste pořádný playground zaslíbený jibbování a kreativitě, na kterém se v sobotu odehraje pořádná show. Čtěte níže.

Spring Session Bukovka 26.3. 2022

Všechno by mělo podle plánu započít v pátek večerní foto session, kam si může každý dojít zajezdit a třeba vyfasovat i pořádnou akční fotku. Ovšem ta pravá zábava se roztočí v sobotu dopoledne nabitým celodenním programem za doprovodu živé hudby od Máry za djským pultíkem. 

Set Up

Každá správná jarní shreďárna vyžaduje i kreativitou ochucený set up se špetkou divočiny. A na téhle Spring Session si teda pořádně pochutnáte. To, co si místní shapers připravili na víkendové Menu je Amerika jak víno! No podívejte se sami. Tohle prostě oshredit chcete! Divočina, tak ta je na Bukovce jako doma. Hlavně na večerních afterkách.

Program

Ke všemu si můžete na závěr sezóny vyjezdit i nějakou tu super věcnou cenu od Snowboard Zezula. Od 13:00 hodiny je v plánu Jam, jelikož se jedná právě o jedno z posledních ježdění letošní zimy, tak se dá očekávat, že spoustu moravských prknařů přeruší jejich tělesné spojení s mozkovou komorou a pošlou tam ty největší prasárny v jejich trikovém arzenálu. Pro všechny zimou vyprázdněné peněženky máme taky dobrou zprávu, protože od 16:00 se pojede Cash4Trick o těžké prachy. Na závěr dne už zbývá jediné. Pořádně se vypnout na velkolepé after párty a oslavit další přežitou zimu ve velkém stylu! Tak dojeďte zakončit své zimní putování právě na Bukovku!

Pátek
18:00 - 21:00 fotosession

Sobota
11:00 - 13:00 registrace
13:00 - 16:00 Jam's
16:00 - 17:00 BesTrick - cash for trick
17:00 - ??? After Party

Celodenní skipas na snowparkový vlek za luxusních 350!!!

Na Bukovce kdysi divočil

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu na Čerňáku! Čeká nás jibing na Stop Zevling Winter Edtition 2022

V sobotu 10. prosince Vás výjimečně nasměrujeme do Prahy a ne na hory. Na Čerňáků se chystá Stop Zevling Winter 2022 a nebude chybět hlavně pořádná darda freeskiingu a snowboardingu!

Dej si streetovou sedmiminutovku "Meet me at the Sauna"

Oliver Hoblitzelle nabízí další ze svých povedených videí. Urban kousek "Meet me at the Sauna"...

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!