Spring Session na Bukovce se pojede na velkolepém set upu!

Již tento víkend se dočkají té pravé shreďácké akce všichni snowboarders i freeskiers z moravského regionu. Na Bukovce totiž vyroste pořádný playground zaslíbený jibbování a kreativitě, na kterém se v sobotu odehraje pořádná show. Čtěte níže.

Spring Session Bukovka 26.3. 2022

Všechno by mělo podle plánu započít v pátek večerní foto session, kam si může každý dojít zajezdit a třeba vyfasovat i pořádnou akční fotku. Ovšem ta pravá zábava se roztočí v sobotu dopoledne nabitým celodenním programem za doprovodu živé hudby od Máry za djským pultíkem. 

Set Up

Každá správná jarní shreďárna vyžaduje i kreativitou ochucený set up se špetkou divočiny. A na téhle Spring Session si teda pořádně pochutnáte. To, co si místní shapers připravili na víkendové Menu je Amerika jak víno! No podívejte se sami. Tohle prostě oshredit chcete! Divočina, tak ta je na Bukovce jako doma. Hlavně na večerních afterkách.

Program

Ke všemu si můžete na závěr sezóny vyjezdit i nějakou tu super věcnou cenu od Snowboard Zezula. Od 13:00 hodiny je v plánu Jam, jelikož se jedná právě o jedno z posledních ježdění letošní zimy, tak se dá očekávat, že spoustu moravských prknařů přeruší jejich tělesné spojení s mozkovou komorou a pošlou tam ty největší prasárny v jejich trikovém arzenálu. Pro všechny zimou vyprázdněné peněženky máme taky dobrou zprávu, protože od 16:00 se pojede Cash4Trick o těžké prachy. Na závěr dne už zbývá jediné. Pořádně se vypnout na velkolepé after párty a oslavit další přežitou zimu ve velkém stylu! Tak dojeďte zakončit své zimní putování právě na Bukovku!

Pátek
18:00 - 21:00 fotosession

Sobota
11:00 - 13:00 registrace
13:00 - 16:00 Jam's
16:00 - 17:00 BesTrick - cash for trick
17:00 - ??? After Party

Celodenní skipas na snowparkový vlek za luxusních 350!!!

Na Bukovce kdysi divočil

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...