Stale Sandbech - 2017

Stale Sandbech se na stránkách Freeride.cz objevuje docela často. Jeho videolog StaleLife sledujeme a podle sledovanosti tento log baví i vás. V jeho aktuálním editu, za kterým stojí opět jeho dvorní kameraman Spenny (Spencer Whiting - pozn. FRedakce), se podíváme na Staleho hodně úspěšný rok 2017. Ten nezačal úplně nejlíp, ale vše bylo dohnáno a úspěšně zakončeno. Jeho 2017 souhrn právě těď začíná.

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!