StaleLife - First day in Saas Fee

Letošní The Stomping Grounds sessions odstartovaly ve švýcarském Saas Fee na začátku října. Na místo vyrazil i Stale Sandbech v doprovodu Spennyho a venku je edit z prvního dne.

Švýcarské středisko Saas Fee opět hostí plno riderů, kteří dorazili na letošní The Stomping Grounds sessions. Ty jsou opět rozděleny do dvou částí, a to na rampovou a na slopestyle. od 8.10. do 2.11. tak místní park nabídne své vyhlášené prostory pro natáčení a jednotlivé soutěže. Vznikne zde opět plno materiálu a my si dnes dáme první vstup díky projektu StaleLife. Na místě je jak Stale, Spenny tak parta jejich kámošů a máme se na co těšit. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Ledovec Mölltaler Gletcher otevírá své turnikety

Už v pátek 2.října otevírá ledovec Mölltaler Gletcher svoje turnikety všem nadšencům podzimního poježdění.

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!