StaleLife - First day in Saas Fee

Letošní The Stomping Grounds sessions odstartovaly ve švýcarském Saas Fee na začátku října. Na místo vyrazil i Stale Sandbech v doprovodu Spennyho a venku je edit z prvního dne.

Švýcarské středisko Saas Fee opět hostí plno riderů, kteří dorazili na letošní The Stomping Grounds sessions. Ty jsou opět rozděleny do dvou částí, a to na rampovou a na slopestyle. od 8.10. do 2.11. tak místní park nabídne své vyhlášené prostory pro natáčení a jednotlivé soutěže. Vznikne zde opět plno materiálu a my si dnes dáme první vstup díky projektu StaleLife. Na místě je jak Stale, Spenny tak parta jejich kámošů a máme se na co těšit. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.