StaleLife - Saas Fee Recap

The Stomping Grounds sessions 2018 jsou minulostí, ale my se do tohoto parku ještě několikrát určitě podíváme. Třeba teď v rámci dalšího dílu StaleLife. Stale Sandbech a Spenny rekapitulují letošní ročník svým dalším editem.

Stale Sandbech patří k pravidelným účastníkům akcí v Saas Fee a ani tento rok si nenechal ujít The Stomping Grounds sessions. My jsme se sem už v rámci letošních dílů StaleLife podívali, ale dnes proběhne rakapitulace. Těšíme se na další díly, ale teď je tady ještě jeden švýcarský vstup, za kterým stojí opět Spenny aka Gimbal God

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!