StaleLife - Saas Fee Recap

The Stomping Grounds sessions 2018 jsou minulostí, ale my se do tohoto parku ještě několikrát určitě podíváme. Třeba teď v rámci dalšího dílu StaleLife. Stale Sandbech a Spenny rekapitulují letošní ročník svým dalším editem.

Stale Sandbech patří k pravidelným účastníkům akcí v Saas Fee a ani tento rok si nenechal ujít The Stomping Grounds sessions. My jsme se sem už v rámci letošních dílů StaleLife podívali, ale dnes proběhne rakapitulace. Těšíme se na další díly, ale teď je tady ještě jeden švýcarský vstup, za kterým stojí opět Spenny aka Gimbal God

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.