StaleLife - Saas Fee Recap

The Stomping Grounds sessions 2018 jsou minulostí, ale my se do tohoto parku ještě několikrát určitě podíváme. Třeba teď v rámci dalšího dílu StaleLife. Stale Sandbech a Spenny rekapitulují letošní ročník svým dalším editem.

Stale Sandbech patří k pravidelným účastníkům akcí v Saas Fee a ani tento rok si nenechal ujít The Stomping Grounds sessions. My jsme se sem už v rámci letošních dílů StaleLife podívali, ale dnes proběhne rakapitulace. Těšíme se na další díly, ale teď je tady ještě jeden švýcarský vstup, za kterým stojí opět Spenny aka Gimbal God

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!