StaleLife - Saas Fee Recap

The Stomping Grounds sessions 2018 jsou minulostí, ale my se do tohoto parku ještě několikrát určitě podíváme. Třeba teď v rámci dalšího dílu StaleLife. Stale Sandbech a Spenny rekapitulují letošní ročník svým dalším editem.

Stale Sandbech patří k pravidelným účastníkům akcí v Saas Fee a ani tento rok si nenechal ujít The Stomping Grounds sessions. My jsme se sem už v rámci letošních dílů StaleLife podívali, ale dnes proběhne rakapitulace. Těšíme se na další díly, ale teď je tady ještě jeden švýcarský vstup, za kterým stojí opět Spenny aka Gimbal God

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na našem českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.

X Games v Aspenu 2020 už mají první snowboardové medailisty!

V americkém Aspenu už jsou v plném proudu letošní X Games 2020 a svět už zná první dva zlaté medailisty ve snowboardových kategoriích! Pojďte se s námi rychle podívat, kdo letos kraloval snowboardovému Big Airu žen a snowboardové SuperPipe mužů.

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.