StaleLife - Stomping Grounds 2018

Švýcarský resort Saas Fee hostí právě probíhající akci The Stomping Grounds a užívá si po roce tuhle výbornou freestylovou akcí. Na místě je plno známých riderů a nechybí ani nerozlučná dvojka Stale Sandbech a Spenny? Co tady kluci natočili se dozvíme v dalším pokračování projektu StaleLife.

Pokud bychom v Evropě hledali místo, kde je v tuto chvíli nejvíc snowboardových profíku, určitě by se jednalo o resort Saas Fee. Akce The Stomping Grounds je natolik vyhlášená, že po roce opět přilákala plno známých jmen. Stale SandbechSpenny tady nemohou chybět a místní park od nich dostává slušně zabrat. Spolu s nimi si parádní setup užívají i kámoši Torgeir Bergrem, Torstein Horgmo, Sebbe De Buck nebo náš oblíbený mlaďák Rene Rinnekangas. V nejnovějším dílu StaleLife se tedy přesuneme do Švýcarska a dáme si záběry jak z kickerů, tak z železa. Letové minuty ale rozhodně vedou. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Ledovec Mölltaler Gletcher otevírá své turnikety

Už v pátek 2.října otevírá ledovec Mölltaler Gletcher svoje turnikety všem nadšencům podzimního poježdění.

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!