StaleLife - Stomping Grounds 2018

Švýcarský resort Saas Fee hostí právě probíhající akci The Stomping Grounds a užívá si po roce tuhle výbornou freestylovou akcí. Na místě je plno známých riderů a nechybí ani nerozlučná dvojka Stale Sandbech a Spenny? Co tady kluci natočili se dozvíme v dalším pokračování projektu StaleLife.

Pokud bychom v Evropě hledali místo, kde je v tuto chvíli nejvíc snowboardových profíku, určitě by se jednalo o resort Saas Fee. Akce The Stomping Grounds je natolik vyhlášená, že po roce opět přilákala plno známých jmen. Stale SandbechSpenny tady nemohou chybět a místní park od nich dostává slušně zabrat. Spolu s nimi si parádní setup užívají i kámoši Torgeir Bergrem, Torstein Horgmo, Sebbe De Buck nebo náš oblíbený mlaďák Rene Rinnekangas. V nejnovějším dílu StaleLife se tedy přesuneme do Švýcarska a dáme si záběry jak z kickerů, tak z železa. Letové minuty ale rozhodně vedou. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!