StaleLife - Stomping Grounds 2018

Švýcarský resort Saas Fee hostí právě probíhající akci The Stomping Grounds a užívá si po roce tuhle výbornou freestylovou akcí. Na místě je plno známých riderů a nechybí ani nerozlučná dvojka Stale Sandbech a Spenny? Co tady kluci natočili se dozvíme v dalším pokračování projektu StaleLife.

Pokud bychom v Evropě hledali místo, kde je v tuto chvíli nejvíc snowboardových profíku, určitě by se jednalo o resort Saas Fee. Akce The Stomping Grounds je natolik vyhlášená, že po roce opět přilákala plno známých jmen. Stale SandbechSpenny tady nemohou chybět a místní park od nich dostává slušně zabrat. Spolu s nimi si parádní setup užívají i kámoši Torgeir Bergrem, Torstein Horgmo, Sebbe De Buck nebo náš oblíbený mlaďák Rene Rinnekangas. V nejnovějším dílu StaleLife se tedy přesuneme do Švýcarska a dáme si záběry jak z kickerů, tak z železa. Letové minuty ale rozhodně vedou. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.