StaleLife - Stomping Grounds 2018

Švýcarský resort Saas Fee hostí právě probíhající akci The Stomping Grounds a užívá si po roce tuhle výbornou freestylovou akcí. Na místě je plno známých riderů a nechybí ani nerozlučná dvojka Stale Sandbech a Spenny? Co tady kluci natočili se dozvíme v dalším pokračování projektu StaleLife.

Pokud bychom v Evropě hledali místo, kde je v tuto chvíli nejvíc snowboardových profíku, určitě by se jednalo o resort Saas Fee. Akce The Stomping Grounds je natolik vyhlášená, že po roce opět přilákala plno známých jmen. Stale SandbechSpenny tady nemohou chybět a místní park od nich dostává slušně zabrat. Spolu s nimi si parádní setup užívají i kámoši Torgeir Bergrem, Torstein Horgmo, Sebbe De Buck nebo náš oblíbený mlaďák Rene Rinnekangas. V nejnovějším dílu StaleLife se tedy přesuneme do Švýcarska a dáme si záběry jak z kickerů, tak z železa. Letové minuty ale rozhodně vedou. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.