StaleLife - Summmer Recap

Zajímá vás letní život profesionálního snowboardisty? Neviděli jste posledních několik epizod z projektu StaleLife, za kterým stojí Stale Sandbech a Spenny? Pak se podívejte, co všechno tahle dvojka prožila posledních několik měsíců.

Nerozlučná dvojka Stale SandbechSpencer Whiting aka Spenny aka Gimbal God spolu strávili nejem skoro celou loňskou zimu, ale i letošní léto. Od jara až do podzimu toho nalétali a po celém světě zažili opravdu hodně. Zde je další díl, ve kterém si zrekapitulujeme to nejlepší a nejzábavnější z jejich cest. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...