StaleLife - Summmer Recap

Zajímá vás letní život profesionálního snowboardisty? Neviděli jste posledních několik epizod z projektu StaleLife, za kterým stojí Stale Sandbech a Spenny? Pak se podívejte, co všechno tahle dvojka prožila posledních několik měsíců.

Nerozlučná dvojka Stale SandbechSpencer Whiting aka Spenny aka Gimbal God spolu strávili nejem skoro celou loňskou zimu, ale i letošní léto. Od jara až do podzimu toho nalétali a po celém světě zažili opravdu hodně. Zde je další díl, ve kterém si zrekapitulujeme to nejlepší a nejzábavnější z jejich cest. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.