StaleLife - Summmer Recap

Zajímá vás letní život profesionálního snowboardisty? Neviděli jste posledních několik epizod z projektu StaleLife, za kterým stojí Stale Sandbech a Spenny? Pak se podívejte, co všechno tahle dvojka prožila posledních několik měsíců.

Nerozlučná dvojka Stale SandbechSpencer Whiting aka Spenny aka Gimbal God spolu strávili nejem skoro celou loňskou zimu, ale i letošní léto. Od jara až do podzimu toho nalétali a po celém světě zažili opravdu hodně. Zde je další díl, ve kterém si zrekapitulujeme to nejlepší a nejzábavnější z jejich cest. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Další ročník akce “Big Air ve městě“ začne již 7. února v Kremnici

Pokud se již nemůžete dočkat letní festivalové sezóny, přijďte okusit atmosféru zimního festivalu do Kremnice. Už 7. a 8. února se tam odjede 12. ročník akce “Big Air ve městě“. Adrenalinem nabitou sportovní událost doplní ty nejlepší kapely. A to vše zcela zdarma!

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - Epizoda IV: Nová naděje

V dobách, kdy společností zmítají clickbaitové články, fake news a deep fake videa, lidé oprávněně přestávají věřit médiím. Na jednu stálici nezaujatého investigativního žurnalismu se ale můžeme stále spolehnout. Tou je Mikýřův Prkenný Přehled. Pořad, díky kterému budete dokonale informování o všech zprávách, které jste tisíckrát zachytili někde jinde.

Snowboard Zezula Team - Rozhovor se Samem Jarošem