Staň se diktátorem šumavské TempleStore Tour 2019!

Kdo by nechtěl být největším šumavským diktátorem? K tomu vyhrát exkluzivní ceny nebo získat sponzoring na další sezónu? Neváhej a přihlaš se do šumavské diktátorské tour 2019 pod taktovkou TempleStore, Michala Rittera z Freestyle Area a Kuby Závory ze zadovského snowparku.

O co půjde?

Čeká tě jedinečná série snowboardových závodů na Šumavě, která se odehraje ve třech největších šumavských snowboardových areálech. Začíná se na Lipně nad Vltavou, pokračuje na Špičáku a celá šňůra vyvrcholí na Zadově. Hlavním cílem je se skvěle pobavit s komunitou a užít si super snowboardové víkendy, ale také obnovit závody v jihozápadním regionu, protože poslední roky se Šumavě série závodů českého poháru vyhýbaly. Cílem je to v téhle oblasti zase trochu rozvířit a ukázat, že i tady se pořád diktuje. Pojď do toho! Zvaní jsou úplně všichni ze všech regionů – včetně rodičů a jejich groms & kids.

O co se pojede?

Nejlepší kids a juniors získají sponzoring od TempleStore na další sezónu. 
Ceny do série v hodnotě 120.000Kč!
Snowboardy VIMANA jako hlavní cena pro největší diktátory v kategorii Open! 

Pozor! Pro jezdce registrované online sleva na skipas.

Termíny:

  • 26.1.–27.1.2019 Lipno Nad Vltavou
  • 2.3.–3.3.2019  Špičák na Šumavě
  • 16.3.–17.3.2019  Zadov

Formát závodů:

  • Sobota – Slopestyle
  • Neděle – Banked Slalom

    Diktátorem celé tour bude závodník s nejvyšším součtem bodů z 3x Slopestyle + 3x Banked Slalom.

Časový harmonogram:

  • 9:00 – 11:00 registrace
  • 10:00 – 12:00 trénink
  • 12:30 závod

Na jednotlivých závodech budou kluci a holky soutěžit v kategoriích Super GromsGroms, Kids, JuniorsOpenpohár pro nejlepšího Diktátora, Diktátorkuvěcné ceny. Do celkového pořadí se budou počítat výsledky z jednotlivých závodů ve SlopestyleBanked Slalom
To vše pod záštitou TempleStore, Billabong, Vimana, Coca – Cola, Skiareál Lipno, Lyžařský areál ZadovSki&bike Špičák.

Registrovat se a dozvědět se víc můžeš na webu Templestore.cz.

Facebookovou událost najdeš zde.

Další zajímavé články

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!