Štěpán Rokos zve na premiéru filmu Interconnect

S pomalu blížící se sezónou přichází i pěkná řádka snowboardových filmů. Jedním z nich je i mezinárodní film Interconnect, ve kterém se představí náš český jibber Štěpán Rokos.

Právě Štěpán Rokos přináší českou premiéru, kterou si můžete dát v pražském baru Joiystick a to 1.října! Premiéra začíná ve 20:00, tak doporučujeme přijít včas, ať nepromeškáte Štěpánův nabití part.

Krátce o Interconnect

Jedná se o městský streetový počin za kterým stojí Hugo Dubé-Bouchard a kanadský projekt Tweakend. Interconnect má spojit jibbery z celého světa a představit vám tak 11 riderů, kteří se potýkají s městskými překážkami, problémy s policajtama, úrazy, zlomenými deskami, nedostatkem sněhu a dalšími x věcmi, které vás při točení streetového partu můžou potkat. Za kamerou stál vždycky někdo jiný, ale střih který je velmi povedený a dodává filmu šmrnc a atmosféru dělal jeden člověk, tím je autor projektu, šikovný a usměvavý týpek Hugo. Teaser a uniklé short videa z Instagramu napovídají, že se máme opravdu na co těšit a pražskou premiéru bychom jsm si neměli nechat ujít.

Účinkující

Hugo Dubé-Bouchard

Vášnivý kanadský snowboarder, kameraman a producent snb videí. Je to hlava celého projektu Interconnect.

Mike Rotsaert

Další Kanaďan na soupisce. Jibber tělem i duší, můžeme se tedy těšit na nabitý part od začátku do konce.

Oskar Fritzsche

Rakušan a člen crew Canary cartel, kterého můžete nejčastěji potkat v tyrolské části Rakouska jak shredí místní parky a spoty.

Patrice Poulin

Další z riderů země javorového listu, kterého můžete nejčastěji vidět jak hobluje překážky v ontarijských parcích.

Francis-Olivier Jutras

Francouzský podnikatel, který se usadil v Kanadě, kde realizuje různé inovativní sportovní projekty ve své společnosti Adrénaline Urbaine

Tye Wilson

Další z Kanaďanu v Interconnect, ve kterém nám představí svůj agresivní styl. Máme se rozhodně na co těšit!

Eric Freckman

Oregonský rider, kterého nejčastěji můžeme zahlédnout jak se koupe v místním prachu nebo se prohání upraveným snowparkem.

Atsushi Hasegawa

Interconnect má i své japonské zastoupení. Je jim Atsushi, který nám pro změnu neukáže kupy japonského prašanu, ale vezme nás do ulic, kde nám předvede velmi náročný technický snowboarding.

Christian Kirsch

Další z Rakušanu v Interconnect a člen Canary Cartelu. Určitě se můžeme těšit od tohoto ridera na streetovou nálož.

Rasmus Ronka

Další kandidát ze severu, který se nám představí a ukáže nám jak se jezdí na finském streetu.

Štěpán Rokos

Posledním z Interconnect riderů je náš Štěpán Rokos pro kterého je účast v tomto filmu zlomovým okamžikem v jeho snb kariéře. Už jen proto by jste měli navštívit pražskou premiéru a podpořit ho pod plátnem a dát s ním drink na baru!

Facebooková událost kde můžete potvrdit svoji účast:  https://www.facebook.com/events/838283613546973

Sponzoři: Vans snow, Rome snowboards, K2 snowboards, Arbor snowboards, Flux bindings, Vonzipper, Defi hors piste a Canary cartel

publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!