Štěpán Rokos zve na premiéru filmu Interconnect

S pomalu blížící se sezónou přichází i pěkná řádka snowboardových filmů. Jedním z nich je i mezinárodní film Interconnect, ve kterém se představí náš český jibber Štěpán Rokos.

Právě Štěpán Rokos přináší českou premiéru, kterou si můžete dát v pražském baru Joiystick a to 1.října! Premiéra začíná ve 20:00, tak doporučujeme přijít včas, ať nepromeškáte Štěpánův nabití part.

Krátce o Interconnect

Jedná se o městský streetový počin za kterým stojí Hugo Dubé-Bouchard a kanadský projekt Tweakend. Interconnect má spojit jibbery z celého světa a představit vám tak 11 riderů, kteří se potýkají s městskými překážkami, problémy s policajtama, úrazy, zlomenými deskami, nedostatkem sněhu a dalšími x věcmi, které vás při točení streetového partu můžou potkat. Za kamerou stál vždycky někdo jiný, ale střih který je velmi povedený a dodává filmu šmrnc a atmosféru dělal jeden člověk, tím je autor projektu, šikovný a usměvavý týpek Hugo. Teaser a uniklé short videa z Instagramu napovídají, že se máme opravdu na co těšit a pražskou premiéru bychom jsm si neměli nechat ujít.

Účinkující

Hugo Dubé-Bouchard

Vášnivý kanadský snowboarder, kameraman a producent snb videí. Je to hlava celého projektu Interconnect.

Mike Rotsaert

Další Kanaďan na soupisce. Jibber tělem i duší, můžeme se tedy těšit na nabitý part od začátku do konce.

Oskar Fritzsche

Rakušan a člen crew Canary cartel, kterého můžete nejčastěji potkat v tyrolské části Rakouska jak shredí místní parky a spoty.

Patrice Poulin

Další z riderů země javorového listu, kterého můžete nejčastěji vidět jak hobluje překážky v ontarijských parcích.

Francis-Olivier Jutras

Francouzský podnikatel, který se usadil v Kanadě, kde realizuje různé inovativní sportovní projekty ve své společnosti Adrénaline Urbaine

Tye Wilson

Další z Kanaďanu v Interconnect, ve kterém nám představí svůj agresivní styl. Máme se rozhodně na co těšit!

Eric Freckman

Oregonský rider, kterého nejčastěji můžeme zahlédnout jak se koupe v místním prachu nebo se prohání upraveným snowparkem.

Atsushi Hasegawa

Interconnect má i své japonské zastoupení. Je jim Atsushi, který nám pro změnu neukáže kupy japonského prašanu, ale vezme nás do ulic, kde nám předvede velmi náročný technický snowboarding.

Christian Kirsch

Další z Rakušanu v Interconnect a člen Canary Cartelu. Určitě se můžeme těšit od tohoto ridera na streetovou nálož.

Rasmus Ronka

Další kandidát ze severu, který se nám představí a ukáže nám jak se jezdí na finském streetu.

Štěpán Rokos

Posledním z Interconnect riderů je náš Štěpán Rokos pro kterého je účast v tomto filmu zlomovým okamžikem v jeho snb kariéře. Už jen proto by jste měli navštívit pražskou premiéru a podpořit ho pod plátnem a dát s ním drink na baru!

Facebooková událost kde můžete potvrdit svoji účast:  https://www.facebook.com/events/838283613546973

Sponzoři: Vans snow, Rome snowboards, K2 snowboards, Arbor snowboards, Flux bindings, Vonzipper, Defi hors piste a Canary cartel

publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z 36. Kaunertal Openingu 2021

Tři dny slunce, osm sessions, milion zatáček v serpentinách, jedno naražený koleno, dvě zablokovaný žebra a spousta fotek. Tak nějak by se dal sumarizovat víkend naší redakce na 36. Kaunertal Openingu. A jelikož je lepší holub v hrsti než Hrstka v hrstech, tak jsme vzali i Romana.

Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.