Štěpán Rokos zve na premiéru filmu Interconnect

S pomalu blížící se sezónou přichází i pěkná řádka snowboardových filmů. Jedním z nich je i mezinárodní film Interconnect, ve kterém se představí náš český jibber Štěpán Rokos.

Právě Štěpán Rokos přináší českou premiéru, kterou si můžete dát v pražském baru Joiystick a to 1.října! Premiéra začíná ve 20:00, tak doporučujeme přijít včas, ať nepromeškáte Štěpánův nabití part.

Krátce o Interconnect

Jedná se o městský streetový počin za kterým stojí Hugo Dubé-Bouchard a kanadský projekt Tweakend. Interconnect má spojit jibbery z celého světa a představit vám tak 11 riderů, kteří se potýkají s městskými překážkami, problémy s policajtama, úrazy, zlomenými deskami, nedostatkem sněhu a dalšími x věcmi, které vás při točení streetového partu můžou potkat. Za kamerou stál vždycky někdo jiný, ale střih který je velmi povedený a dodává filmu šmrnc a atmosféru dělal jeden člověk, tím je autor projektu, šikovný a usměvavý týpek Hugo. Teaser a uniklé short videa z Instagramu napovídají, že se máme opravdu na co těšit a pražskou premiéru bychom jsm si neměli nechat ujít.

Účinkující

Hugo Dubé-Bouchard

Vášnivý kanadský snowboarder, kameraman a producent snb videí. Je to hlava celého projektu Interconnect.

Mike Rotsaert

Další Kanaďan na soupisce. Jibber tělem i duší, můžeme se tedy těšit na nabitý part od začátku do konce.

Oskar Fritzsche

Rakušan a člen crew Canary cartel, kterého můžete nejčastěji potkat v tyrolské části Rakouska jak shredí místní parky a spoty.

Patrice Poulin

Další z riderů země javorového listu, kterého můžete nejčastěji vidět jak hobluje překážky v ontarijských parcích.

Francis-Olivier Jutras

Francouzský podnikatel, který se usadil v Kanadě, kde realizuje různé inovativní sportovní projekty ve své společnosti Adrénaline Urbaine

Tye Wilson

Další z Kanaďanu v Interconnect, ve kterém nám představí svůj agresivní styl. Máme se rozhodně na co těšit!

Eric Freckman

Oregonský rider, kterého nejčastěji můžeme zahlédnout jak se koupe v místním prachu nebo se prohání upraveným snowparkem.

Atsushi Hasegawa

Interconnect má i své japonské zastoupení. Je jim Atsushi, který nám pro změnu neukáže kupy japonského prašanu, ale vezme nás do ulic, kde nám předvede velmi náročný technický snowboarding.

Christian Kirsch

Další z Rakušanu v Interconnect a člen Canary Cartelu. Určitě se můžeme těšit od tohoto ridera na streetovou nálož.

Rasmus Ronka

Další kandidát ze severu, který se nám představí a ukáže nám jak se jezdí na finském streetu.

Štěpán Rokos

Posledním z Interconnect riderů je náš Štěpán Rokos pro kterého je účast v tomto filmu zlomovým okamžikem v jeho snb kariéře. Už jen proto by jste měli navštívit pražskou premiéru a podpořit ho pod plátnem a dát s ním drink na baru!

Facebooková událost kde můžete potvrdit svoji účast:  https://www.facebook.com/events/838283613546973

Sponzoři: Vans snow, Rome snowboards, K2 snowboards, Arbor snowboards, Flux bindings, Vonzipper, Defi hors piste a Canary cartel

publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Recap prvního dne YETI Natural Selection Tour v Jackson Hole

V úterý 25. ledna se v Jackson Hole Mountain Resortu odjela kvalifikace první zastávky letošní Natural Selection Tour. Kdo viděl, tak už teď ví, že to byl asi ten nejzábavnější contest letošní sezóny a nemůže se dočkat na další pokračování. To naštěstí příjde již zítra 28. ledna, kdy se odjede velkolepé finále téhle první stopky NST. 

Kappl hostil další ročník mistrovství světa juniorů ve freeridingu

Včera v úterý 25. 1. 2022 se v rakouském Kapplu odjela již devátá edice mistrovství světa juniorů ve freeridingu. Po loňské jednoleté pauze, kdy muselo být mistrovství kvůli pandemickým podmínkám přemístěno do švýcarského Verbieru si to letos špička světových young bloods ve freeridingu opět mohla pořádně rozdat na strmé stěně Quellspitze.

Marcus Kleveland a Zoi Sadowski-Synnott ovládli X Games v Aspenu 2022

Opět tady máme uzávěrku letošních povedených X Games v Aspenu. Jak už jsme zvyklí, tak se klasicky posouvaly hranice snowboardingu a mohli jsme sledovat snad nejlepší snowboarding pod sluncem. Pojďte se s námi mrknout na výsledky jednotlivých disciplín a pokud máte chuť, tak klidně i na záznamy výherních jízd nebo rovnou celých závodů!