STMA Adventure Camp s Šárkou Pančochovou a Cheryl Maas

Šárka Pančochová nám do redakce poslala pozvánku na snowboardový kemp, který pořáda ve švýcarském středisku Corvatsch se svou kámoškou Cheryl Maas. Pokud si chceš s holkama v druhé polovině března zajezdit v úžasném švýcarském terénu a naučit se nový věci, právě pro tebe jsou následující řádky důležité. Dozvíš se na nich, co tě čeká a nemine.

Šárka Pančochová Cheryl Maas si pro tebe připravily Shark Tales & Maas Attack Adventure Camp, který proběhne ve švýcarském Corvatsch v datech 22. - 27. 3. 2018. V následující pozvánce se dozvíš, co přesně bude náplní kempu a na co všechno se můžeš těšit. 

Hory v oblasti Engadin patří k nejúžasnějším lokalitám ve Švýcarsku a nabízejí zde podmínky jak pro freestyle snowboarding tak pro pohyb ve volném terénu. Na kempu se tedy holky zaměří jak na zlepšení tvých dovedností jak po freestylové stránce, tak tě vezmou i do místní backcountry. Součástí kempu ale nebude pouze praktická část na svahu, ale i večerní přednášky a rozbory natočených videí. 

PROGRAM:
- Lekce snowboardingu zahrnující zlepšení vašich snowboardových dovedností pod vedením Šárky Pančochové, Cheryl Maas a Aimee Fuller
- Lavinový kurz pro začátečníky a příprava na pohyb ve volném terénu pod dohledem zkušeného horského průvodce
- Nácvik hledání zasypaného člověka včetně názorných ukázek
- Orientace v terénu
- Večerní cvičení a prevence proti úrazům
- Video koučing a rozbor natočených videí
- Testování snowboardů
(jednotlivé části programu se mohou měnit podle aktuálních podmínek počasí)

KRITÉRIA PRO ÚČAST NA KEMPU:
- Středně pokročilý jezdec se základní zkušeností s jízdou v hlubokém sněhu
- Dobrá fyzická zdatnost pro pohyb v terénu s hlubokým sněhem
- Základní zkušenost s ježděním v parku
- Chuť posunovat své dovednosti a znalosti

​LOKALITA ENGADIN /​ CORVATSCH:
Švýcarský oblast Engadin, kam patří i resort Corvatsch, patří ke klenotům místních Alp. Jedná se o vyhlášenou freeridovou oblast, kam jezdí již mnoho let cíleně především vyznavači jízdy ve volném terénu. Středisko Corvatsch nabízí ale i plno vyžítí na sjezdovkách nebo v místním snowparku. Backountry zde pak nabízí mnoho prudkých žlebů ale i plno otevřených plání. Prostě freeridový ráj na zemi. Důkazem tomu je i vyhlášený Engadinsnow Freeride Contest.     

CENA KEMPU
1.290,- EUR

Cena kempu obsahuje:
- Ubytování na 5 nocí v dvoulůžkových pokojích s polopenzí
- Skipas na 5 dnů
- Koučing po celou dobu kempu
- Profesionálně zpracované fotografie a video pro kempery
- Přednášky a natáčení vašich videí
- Pronájem lavinového vybavení - vyhledávač, sonda, lopata, lavinový batoh
- Testování snowboardů

"Cena nezahrnuje dopravu a vaše pojištění"

Další informace získáte na emailu kristyna@freeridecamps.cz nebo na stránce www.freestylecamps.cz.

zveřejnil

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rene Rinnekangas se zbláznil na streetu ve svém ''Everybody'' Full Partu

Rene Rinnekangas je snowboardista, který umí doslova všechno a rozhodně je jedním z našich nejoblíbenějších riderů! Nejen, že je výborným závodníkem, ale ve svém nejnovějším ''Everybody, Everybody'' Full Partu dokazuje svojí snowboardovou všestrannost. Pořádně se usaďte, protože takovou streetovou nálož byste nemuseli ustát!

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.