Štrbské pleso Best trick session 2019 - report a video

V jediném snowparku ve Vysokých Tatrách se 9.3.2019 uskutečnila skvěla akce Best trick session. Celá akce byla hlavně o tom, aby se nadšenci snowparků, snowboardingu i freeskiingu potkali a zajezdili si společně v super atmosféře.

Session byla určena pro snowboardisty i freeskiery. Soutěžilo se formou NAME. Best trick formou NAME znamená, že obodované triky podle obtížnosti byly vystavené na tabuli a jezdec, který zajel daný trik jako první, vzal lístek s daným odjetým trikem z tabule do kapsy.
Na konci best tricku se posčítaly body a jezdec s největším počtem bodů vyhrál. I když měl tento bodový a soutěžní systém ve snowparku premiéru, tak jezdci si ho očividně dost oblíbili a ze závodem byli spokojení.
O věcné ceny se postarali Horsefeathers, New Spirit Skateshop, Prague Filters & Papers a hladové krky řeznictví Knižka. Třešníčku na dort potom už doplnila následující afterparty v klubu Plesnivec.

Vítězové Best Tricku:

SNB: 1.Dušan Bizík (SK)
          2.Matej Dolník (SK)

Youngblood: Ela Gorcsosová (SK)

Freeski: 1.Andrzej Sztuczka (PL)
                2.Robert Galfy (SK)

Youngblood: Filip Štrba (SK)

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!