Štrbské pleso Best trick session 2019 - report a video

V jediném snowparku ve Vysokých Tatrách se 9.3.2019 uskutečnila skvěla akce Best trick session. Celá akce byla hlavně o tom, aby se nadšenci snowparků, snowboardingu i freeskiingu potkali a zajezdili si společně v super atmosféře.

Session byla určena pro snowboardisty i freeskiery. Soutěžilo se formou NAME. Best trick formou NAME znamená, že obodované triky podle obtížnosti byly vystavené na tabuli a jezdec, který zajel daný trik jako první, vzal lístek s daným odjetým trikem z tabule do kapsy.
Na konci best tricku se posčítaly body a jezdec s největším počtem bodů vyhrál. I když měl tento bodový a soutěžní systém ve snowparku premiéru, tak jezdci si ho očividně dost oblíbili a ze závodem byli spokojení.
O věcné ceny se postarali Horsefeathers, New Spirit Skateshop, Prague Filters & Papers a hladové krky řeznictví Knižka. Třešníčku na dort potom už doplnila následující afterparty v klubu Plesnivec.

Vítězové Best Tricku:

SNB: 1.Dušan Bizík (SK)
          2.Matej Dolník (SK)

Youngblood: Ela Gorcsosová (SK)

Freeski: 1.Andrzej Sztuczka (PL)
                2.Robert Galfy (SK)

Youngblood: Filip Štrba (SK)

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Láďa Hrstka o letošní sezóně a Mistrovství světa juniorů

Po dvou letech tady máme k rozhovoru opět mladého zabijáka z jihu Čech Láďu Hrstku, který letos zažil nabitou zimní sezónu plnou zajímavých snowboardových tripů do všech světových směrů. Je to teprve týden, co se Láďa vrátil ze Švédska, kde probíhalo Mistrovství světa juniorů. Jak si to tam užil, za co mu chtěli vzít skipas v Americe a mnohem více se dozvíte níže.

The Wkndrs diktují v novém videu ''Rude Boys''

The Weekenders se vrací po dvou měsíční pauze zpět a tentokrát budou diktovat v rytmu rychlého beatu. V novém videu Rude Boys z kanadského Whistleru to kluci roztočí ve stylu na vysoké otáčky a jako vždy předvedou skvělý snowboarding. Pohodlně se usaďte a zpříjemněte si sobotní odpoledne s partičkou, která jezdí ''pouze'' a jedině přes víkend.

FreerideTV: BEST OF Snowboardel Lokální výzva

Je tady sestřih toho nejlepšího, co se doslova „odjelo“ během letošních 5 zastávek Snowboardel Lokální výzvy. Vyrazili jsme do snowparků po celé ČR, natáčeli jsme, rozdávali věcné ceny od Picture Organic Clothing a po ježdění pili pivka Excelent. Hlavně jsme ale hledali nové Snowboardel team riders na příští sezónu.