Streetová pecka "Tomorrow World" z dílny týmu L1!

Team značky L1 Premium Goods pustil do světa poctivé streetové movie z amerických ulic plné přísného snowboardingu, ještě přísnějších street spotů a hlavně vtipných týmových momentů, díky kterým budete chtít sbalit partu kámošů a vyrazit natáčet do ulic!

"Skupina neohrožených snowboardistů se vydává na záhadnou odyseu do tajemných ulic Idaha a Montany. Vydávají se za hranice známých krajin a ocitají se v říši, kde ulice šeptají větru tajemství a zasněžené uličky stojí na stráži nad skrytými poklady z oceli a betonu. V srdci těchto rustikálních území se krajina rozvíjí jako mýtická tapiserie a odhaluje nezkrotné sjezdy, které se vzpírají představivosti."

Featuring: Dominik Wagner, Luke Lund, Justin Phipps, Simon Gschaider, Ben Egan, Joe Sexton, Taylor Davies, Brantley Mullins, Denver Orr, Jordan Morse, Caleb Kinnear, Hunter Goulet, Jeremy Jones a Christy Prior

Video oslnilo

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!