Streetový part od Insbruckého shreďáka Michiho

Před Vánoci spatřilo světlo snowboardového světa video od insbruckého trpaslíka Michiho Schatze. Tento povedený streetový part nám přistál v redakčním mailu a tudíž ho zařazujeme mezi "amatérská videa", které nám posílají čteňáři. DONibk vznikl během rakouského jarního lockdownu, kdy parta okolo SANE! crew vyrazila do opuštěných středisek a natáčela materiál pro nový film.

Rider

Michi Schatz

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!