Streetový part od Insbruckého shreďáka Michiho

Před Vánoci spatřilo světlo snowboardového světa video od insbruckého trpaslíka Michiho Schatze. Tento povedený streetový part nám přistál v redakčním mailu a tudíž ho zařazujeme mezi "amatérská videa", které nám posílají čteňáři. DONibk vznikl během rakouského jarního lockdownu, kdy parta okolo SANE! crew vyrazila do opuštěných středisek a natáčela materiál pro nový film.

Rider

Michi Schatz

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!