Šumavský diktátor na Zadově za přítomnosti Markku Koskiho a Brage Richenberga

TempleStore.cz parta vás zve na akci, která se uskuteční již tento víkend na Šumavě v areálu Zadov, kde se pojede poslední zastávka Šumavského diktátora. Na tu přijali pozvání i skandinávské hvězdy Vimana snowboard týmu, bronzový medailista v U-rampě Markku Koski a mladá hvězda Brage Richenberg. Máte tak jedinečnou šanci si s nimi na Zadově po celý víkend zajezdit!

PeaceStore Night Shopping

Navštěva Čech začíná pátečním příletem obou riderů, se kterými se můžete setkat již během večerního Night Shoppingu na prodejně PeaceStore v Českých Budějovicích, kde na vás kromě obou riderů budou čekat vychlazené driky a skvělá hudba. Akce začíná v 19:00.
Facebook eventu: https://www.facebook.com/events/549542925568927/

Šumavský diktátor

V sobotu se přesuneme na Šumavu k samotnému závodu ve slopestylu. Čeká na vás exhibice obou zmíněných jezdců a večerní party, která proběhne přímo na svahu mimojiné i k příležitostí 100. dne chodu lanovky v letošní sezóně. Neděli odstartuje Banked Slalom, ve kterém můžete změřit síly i s oběma Skandinávci. Ceny od Vimana Snowboards pro celkového vítěze Šumavského diktátora předají Markku a Brage osobně, takže pokud máte čas a chuť, tak určitě neváhejte na Zadov vyrazit! Přihlášku do závodu s časovým harmonogramem závodu najdete zde a kompletní info také na facebookové události.

Rozhovory s Markku Koskim a Bragem Riechenbergem

Na závěr koukněte na lednové rozhovory, které kluci z TempleStore natočili během testovacích dnů Shops 1st Try v rakouském Alpbachu. Jak vidí Česko a co dělají ve volném čase? To a mnohem víc se dozvíte v následujicích videích.

Sledujte Markku Koskiho na instagramu.

Brageho Richenberga najdete taky na instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!