Šumavský diktátor na Zadově za přítomnosti Markku Koskiho a Brage Richenberga

TempleStore.cz parta vás zve na akci, která se uskuteční již tento víkend na Šumavě v areálu Zadov, kde se pojede poslední zastávka Šumavského diktátora. Na tu přijali pozvání i skandinávské hvězdy Vimana snowboard týmu, bronzový medailista v U-rampě Markku Koski a mladá hvězda Brage Richenberg. Máte tak jedinečnou šanci si s nimi na Zadově po celý víkend zajezdit!

PeaceStore Night Shopping

Navštěva Čech začíná pátečním příletem obou riderů, se kterými se můžete setkat již během večerního Night Shoppingu na prodejně PeaceStore v Českých Budějovicích, kde na vás kromě obou riderů budou čekat vychlazené driky a skvělá hudba. Akce začíná v 19:00.
Facebook eventu: https://www.facebook.com/events/549542925568927/

Šumavský diktátor

V sobotu se přesuneme na Šumavu k samotnému závodu ve slopestylu. Čeká na vás exhibice obou zmíněných jezdců a večerní party, která proběhne přímo na svahu mimojiné i k příležitostí 100. dne chodu lanovky v letošní sezóně. Neděli odstartuje Banked Slalom, ve kterém můžete změřit síly i s oběma Skandinávci. Ceny od Vimana Snowboards pro celkového vítěze Šumavského diktátora předají Markku a Brage osobně, takže pokud máte čas a chuť, tak určitě neváhejte na Zadov vyrazit! Přihlášku do závodu s časovým harmonogramem závodu najdete zde a kompletní info také na facebookové události.

Rozhovory s Markku Koskim a Bragem Riechenbergem

Na závěr koukněte na lednové rozhovory, které kluci z TempleStore natočili během testovacích dnů Shops 1st Try v rakouském Alpbachu. Jak vidí Česko a co dělají ve volném čase? To a mnohem víc se dozvíte v následujicích videích.

Sledujte Markku Koskiho na instagramu.

Brageho Richenberga najdete taky na instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Nový StaleLIFE - SPRING BATTLE ABSOLUT PARK

Ståle Sandbech se vydal do rakouského Flachau, kde se v uplynulých dnech odjel letošní závod Spring Battle, ve kterém riders závodí v neobvyklém stylu, protože vyhrává ten, kdo natočí nejlepší parkovou lajnu. Ståle se nakonec umístil až na osmém místě, ale i tak to svou jízdou solidně zabil. Koukněte na to.

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.