Šumavský diktátor na Zadově za přítomnosti Markku Koskiho a Brage Richenberga

TempleStore.cz parta vás zve na akci, která se uskuteční již tento víkend na Šumavě v areálu Zadov, kde se pojede poslední zastávka Šumavského diktátora. Na tu přijali pozvání i skandinávské hvězdy Vimana snowboard týmu, bronzový medailista v U-rampě Markku Koski a mladá hvězda Brage Richenberg. Máte tak jedinečnou šanci si s nimi na Zadově po celý víkend zajezdit!

PeaceStore Night Shopping

Navštěva Čech začíná pátečním příletem obou riderů, se kterými se můžete setkat již během večerního Night Shoppingu na prodejně PeaceStore v Českých Budějovicích, kde na vás kromě obou riderů budou čekat vychlazené driky a skvělá hudba. Akce začíná v 19:00.
Facebook eventu: https://www.facebook.com/events/549542925568927/

Šumavský diktátor

V sobotu se přesuneme na Šumavu k samotnému závodu ve slopestylu. Čeká na vás exhibice obou zmíněných jezdců a večerní party, která proběhne přímo na svahu mimojiné i k příležitostí 100. dne chodu lanovky v letošní sezóně. Neděli odstartuje Banked Slalom, ve kterém můžete změřit síly i s oběma Skandinávci. Ceny od Vimana Snowboards pro celkového vítěze Šumavského diktátora předají Markku a Brage osobně, takže pokud máte čas a chuť, tak určitě neváhejte na Zadov vyrazit! Přihlášku do závodu s časovým harmonogramem závodu najdete zde a kompletní info také na facebookové události.

Rozhovory s Markku Koskim a Bragem Riechenbergem

Na závěr koukněte na lednové rozhovory, které kluci z TempleStore natočili během testovacích dnů Shops 1st Try v rakouském Alpbachu. Jak vidí Česko a co dělají ve volném čase? To a mnohem víc se dozvíte v následujicích videích.

Sledujte Markku Koskiho na instagramu.

Brageho Richenberga najdete taky na instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!