Šumavský diktátor na Zadově za přítomnosti Markku Koskiho a Brage Richenberga

TempleStore.cz parta vás zve na akci, která se uskuteční již tento víkend na Šumavě v areálu Zadov, kde se pojede poslední zastávka Šumavského diktátora. Na tu přijali pozvání i skandinávské hvězdy Vimana snowboard týmu, bronzový medailista v U-rampě Markku Koski a mladá hvězda Brage Richenberg. Máte tak jedinečnou šanci si s nimi na Zadově po celý víkend zajezdit!

PeaceStore Night Shopping

Navštěva Čech začíná pátečním příletem obou riderů, se kterými se můžete setkat již během večerního Night Shoppingu na prodejně PeaceStore v Českých Budějovicích, kde na vás kromě obou riderů budou čekat vychlazené driky a skvělá hudba. Akce začíná v 19:00.
Facebook eventu: https://www.facebook.com/events/549542925568927/

Šumavský diktátor

V sobotu se přesuneme na Šumavu k samotnému závodu ve slopestylu. Čeká na vás exhibice obou zmíněných jezdců a večerní party, která proběhne přímo na svahu mimojiné i k příležitostí 100. dne chodu lanovky v letošní sezóně. Neděli odstartuje Banked Slalom, ve kterém můžete změřit síly i s oběma Skandinávci. Ceny od Vimana Snowboards pro celkového vítěze Šumavského diktátora předají Markku a Brage osobně, takže pokud máte čas a chuť, tak určitě neváhejte na Zadov vyrazit! Přihlášku do závodu s časovým harmonogramem závodu najdete zde a kompletní info také na facebookové události.

Rozhovory s Markku Koskim a Bragem Riechenbergem

Na závěr koukněte na lednové rozhovory, které kluci z TempleStore natočili během testovacích dnů Shops 1st Try v rakouském Alpbachu. Jak vidí Česko a co dělají ve volném čase? To a mnohem víc se dozvíte v následujicích videích.

Sledujte Markku Koskiho na instagramu.

Brageho Richenberga najdete taky na instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.