Šumavský diktátor na Zadově za přítomnosti Markku Koskiho a Brage Richenberga

TempleStore.cz parta vás zve na akci, která se uskuteční již tento víkend na Šumavě v areálu Zadov, kde se pojede poslední zastávka Šumavského diktátora. Na tu přijali pozvání i skandinávské hvězdy Vimana snowboard týmu, bronzový medailista v U-rampě Markku Koski a mladá hvězda Brage Richenberg. Máte tak jedinečnou šanci si s nimi na Zadově po celý víkend zajezdit!

PeaceStore Night Shopping

Navštěva Čech začíná pátečním příletem obou riderů, se kterými se můžete setkat již během večerního Night Shoppingu na prodejně PeaceStore v Českých Budějovicích, kde na vás kromě obou riderů budou čekat vychlazené driky a skvělá hudba. Akce začíná v 19:00.
Facebook eventu: https://www.facebook.com/events/549542925568927/

Šumavský diktátor

V sobotu se přesuneme na Šumavu k samotnému závodu ve slopestylu. Čeká na vás exhibice obou zmíněných jezdců a večerní party, která proběhne přímo na svahu mimojiné i k příležitostí 100. dne chodu lanovky v letošní sezóně. Neděli odstartuje Banked Slalom, ve kterém můžete změřit síly i s oběma Skandinávci. Ceny od Vimana Snowboards pro celkového vítěze Šumavského diktátora předají Markku a Brage osobně, takže pokud máte čas a chuť, tak určitě neváhejte na Zadov vyrazit! Přihlášku do závodu s časovým harmonogramem závodu najdete zde a kompletní info také na facebookové události.

Rozhovory s Markku Koskim a Bragem Riechenbergem

Na závěr koukněte na lednové rozhovory, které kluci z TempleStore natočili během testovacích dnů Shops 1st Try v rakouském Alpbachu. Jak vidí Česko a co dělají ve volném čase? To a mnohem víc se dozvíte v následujicích videích.

Sledujte Markku Koskiho na instagramu.

Brageho Richenberga najdete taky na instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Dej si pohodovej pokec s Kubou Hronešem o létě i nové sezóně

O Kubovi už jste s největší pravděpodobností ve snowboardovém světě něco slyšeli. Tenhle 16-letej rodák ze Špindlu už se objevil například v naší rubrice Mladá krev, nedávno se dostal do týmu Burton a pár dní zpět proletěl světem s miniklipem, kde trefil pod railem Annu Gasser. Dej si ke svačině tenhle veselej rozhovor o létě, přípravě i nový sezóně.

Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.