Sunday In The Park 2014 Bear Mountain - Episode 5

Dnes po nahlídnutí do kalendáře vidíme datum 19. ledna. Normální den, kdy si většina z nás užívá volna. Ne pro ty, kteří pravidelně sledují týdenní edit Sunday In The Park, který má premiéru vždy právě v neděli na stránkách Transworldsnowboarding. Dnes házíme do placu již pátý dílBear Mountain, ve kterém se vám v záběrech Adama „Beefa“ Ruzzamentiho, Lee Stockwella Marka Thalmana představí jezdci Zach Rawles, Jose Magra, Jeremy Estorga, Oliver DixonDenis Leontyev. Kompletní edit má na starost jako vždy, opět „Beef“. Pohodovou neděli všem a teď už spouštějte níže. Enjoy!

Další zajímavé články

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!