Sunday In The Park 2014 Bear Mountain - Episode 9

Neděle = nový díl seriálu z Bear Mountain pod názvem Sunday In The Park. Dnes vám servírujeme číslo 9, ve kterém se představí jezdci Jeremy Estorga, Richie Conklin, Jordan Small, Justin Mulford, Johnny Lazz Jye Kearney. O záběry se postarali Adam „BEEF“ Ruzzamenti, Lee Stockwell Mark Thalman. Edit poté dal dohromady „BEEF“. Všem přejeme hezké nedělní ráno se Sunday In The Park 9.

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!