Sunday in the Park 2019: Epizoda 1

V prosluněném kalifornském resortu Bear mountain je sezóna v plném proudu, což dokazuje i první epizoda z letošní série Sunday in the Park.

Sunday in the Park se vrací a jako vždy má co nabídnout! V první epizodě známé série videí se vám představí rideři Anthony Slater, Lenny Mazzotti, Jeremy Estorga, Drayden Gardner, Brandon Davis, Christian Hobush a celé video zakončí svými kreativními kreacemi Jesse Paul. Pohodlně se usaďte a koukněte na parkovou nálož.
 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

COOL Just Ride! Tour 2019 startuje v sobotu ve Špindlu

Zima jede v plném proudu a české hory zasypávají další a další přívaly sněhu, takže je ten nejlepší čas na to odpálit letošní jubilejní 10. ročník série COOL Just Ride! Už tuhle sobotu všechno vypukne ve Špindlerově Mlýně a v tomhle článku se můžete dočíst absolutně všechno, co vás tam čeká.

Nový StaleLIFE je jedna velká prašanová pohádka

Ståle Sandbech vás ve své nejnovější epizodě StaleLIFE vezme do rakouského resortu Flachauwinkl, kde je letos o pořádnou sněhovou nadílku víc než postaráno. Udělejte si pohodlí a mrkněte, jak kluci šnorchlují v nadýchaných sněhových polštářích.

686 - Od skateboardingu až po snowboarding!

Již 26 let je značka 686 jakýmsi synonymem pro kvalitní zimní oblečení inspirované horským životním stylem a snowboardingem! Historii a část letošní kolekce si představíme v následujícím článku.