Sven Thorgren je po zranění zpět

Švéd Sven Thorgren musel díky svému dvojitému zranění vynechat skoro celou loňskou sezónu a na zásadních akcích tedy chyběl. Aktuálně je zpět se svým editem Back on the Horse a my se podíváme na jeho zdokumentovanou cestu zpět mezi světovou špičku.

Když si Sven Thorgren při nedotočeném triku zranil v Saas Fee nohu, ještě nepočítal, že si o něco později přivodí další zranění, a to dvojitou zlomeninu klíční kosti. To ho nadobro odstranilo ze zásadních akcí minulé zimy. Sven se musel pomalu dávat dokupy a i když mu to jeho doktor nedoporučoval, na konci sezóny se stihl zúčastnit norských X-​Games. Poté ho čekalo ještě několik akcí, při kterých se postupně dostal do své klasické pohody. Za zmínku stojí určitě trip do Folgefonny, kde s partou nejbližších kámošů zalétal na session od Monster Energy. Více už v jeho následujícím dokumentu. 

Riders: Halldor Helgason, Ståle Sandbech, Sage Kotsenburg, Ludvig Billtoft, Kristoffer Lerånd, Len Jørgensen
Hlavní kamera a edit: Kristofer Fahlgren
Další kamera: Gimbal God, Jocke Hammar, Petter Foshaug, Rasmus Brøgger, Ludvig Billtoft

   

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!