Sven Thorgren po čtrnácti letech opouští Nitro Snowboards!

Jméno Sven Thorgren máme asi všichni spojené se Švédskem, slopestylem, nadupaným backyard snowparkem a firmou Nitro Snowboards. Po dlouhé době, ale budeme muset přistoupit na žhavou a nečekanou novinku.

Sven mění hlavního sponzora Nitro Snowboards za firmu Salomon. Tak uvidíme, co toto nové spojení přinese a momentálně si můžeme užívat první kousek jejich spolupráce v podobě povedeného street partu z ulic Stockholmu!

Sven Thorgren se během jeho čtrnáctileté spolupráce s firmou Nitro Snowboards stal dokonalým členem jejich rodinky. pravidelně se objevoval ve všech teamových editech - Hyped, The Bad Seeds, Boom... Dokonce dvě sezóny jezdil i na svém vlastním promodelu Nitro Sven Thorgren Pro One-Off.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!