Sven Thorgren po čtrnácti letech opouští Nitro Snowboards!

Jméno Sven Thorgren máme asi všichni spojené se Švédskem, slopestylem, nadupaným backyard snowparkem a firmou Nitro Snowboards. Po dlouhé době, ale budeme muset přistoupit na žhavou a nečekanou novinku.

Sven mění hlavního sponzora Nitro Snowboards za firmu Salomon. Tak uvidíme, co toto nové spojení přinese a momentálně si můžeme užívat první kousek jejich spolupráce v podobě povedeného street partu z ulic Stockholmu!

Sven Thorgren se během jeho čtrnáctileté spolupráce s firmou Nitro Snowboards stal dokonalým členem jejich rodinky. pravidelně se objevoval ve všech teamových editech - Hyped, The Bad Seeds, Boom... Dokonce dvě sezóny jezdil i na svém vlastním promodelu Nitro Sven Thorgren Pro One-Off.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!