Takhle vypadal Winter Fest na Bukovce

Byl víkend, byl tam sníh, přišli lidi a měli se dobře. To byl Winter Fest 2023 na Bukové Hoře, prosím pěkně.

Dne 14. října 1778 od Verneřic přes Příbram navštívil Bukovou Horu císař Josef II. se svým doprovodem. Cílem jeho cesty byl výběr pozorovacích stanovišť ke sledování pohybu pruského vojska v rámci války o bavorské dědictví, která tehdy probíhala. Pak planeta Země oběhla párkrát slunce kolem do kola a Bukovou Horu vzal útokem tvor, jež zabral vrchol potravního řetezce. Je to snowboarďák český a v závěsu za ním i lyžař bohémský. Tato vizuálně sympatická fauna se sešla 18.2.2023 v Horském Resortu Buková Hora na počest konání Bukovka Winter Festu, který byl zaměřený především na testovní snowboardů a lýží, ale nechyběla ani jibová platforma pro jib contest. Počasí moc nepřálo (celý den "lehce" pršelo), ale i tak návštěvníků, testerů a riderů bylo plno. Oba tvorové spadají totiž do čeledi "shreďák středoevropský" a ten je díky evoluci v podstatě souhra ladných pohybů, přizpůsobena násilí výšek. Nějaký ten nečas a dvě tři kapky mu nevezme z tváře smích.

 Za resort bychom chtěli poděkovat partnerům, kteří nám akci pomohli zrealizovat a všem, kteří se zůčastnili. Užíjte si video a těšíme se už nyní na další ročník Winter Festu nebo ještě letos na Snowboard Zezula Spring Session která se koná od 23-25.3 2023. Diky a Snowboardingu ZDAR!

Generální partner akce 

Odbory Kovo KV při Škoda Auto

Partneři akce 

Alpine Pro
Arbor Snowboards
Gravity Snowboards
Snowboard Zezula
Nidecker Snowboards
Armada Skis
Nitro Snowboards
Black Crows
Oakley
Freeride.cz
J-H Apartmány
Penzion na Bukové hoře
Rebelbean

Mediální partner akce

Hitrádio Černá hora

Za naší faunu

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!