Teaser k backcountry filmu Zabardast

Jérôme Tanon, který stojí i za úžasným filmem The Eternal Beauty Of Snowboarding, je tu se svou novinkou. Na jaře se s teamem vydal do Pakistánu, kde v místních horách pokořil prvosjezdy několik nádnerných hor. Venku je teaser k filmu Zabardast.

Pod hlavičkou Almo Film a Picture Organic Clothing vznikl projekt Zabardast. Ten se natáčel v nehostinné krajině Pakistánu a druhém nejvyšším pohoří světa Karákóram. My se máme možnost vydat s teamem Jérôma Tanona na nebezpečnou cestu za místními prvosjezdy. Pět týdnů v samém srdci hor, vybavení na saních, výšlapy na strmé svahy a plno dalšího dobrodružství. Dejte si teaser, ve kterém nás pánové dostatečně navnadí na prosincovou premiéru. My se na tuhle věc hodně těšíme, co vy? 

Jezdci: Leo Taillefer, Thomas Delfino, Zak Mills, Yannick Graziani, Hélias Millerioux, Jérôme Tanon
Režie: Jérôme Tanon

Víc informací o filmu najdete na stránkách filmu zde.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!