Teaser k backcountry filmu Zabardast

Jérôme Tanon, který stojí i za úžasným filmem The Eternal Beauty Of Snowboarding, je tu se svou novinkou. Na jaře se s teamem vydal do Pakistánu, kde v místních horách pokořil prvosjezdy několik nádnerných hor. Venku je teaser k filmu Zabardast.

Pod hlavičkou Almo Film a Picture Organic Clothing vznikl projekt Zabardast. Ten se natáčel v nehostinné krajině Pakistánu a druhém nejvyšším pohoří světa Karákóram. My se máme možnost vydat s teamem Jérôma Tanona na nebezpečnou cestu za místními prvosjezdy. Pět týdnů v samém srdci hor, vybavení na saních, výšlapy na strmé svahy a plno dalšího dobrodružství. Dejte si teaser, ve kterém nás pánové dostatečně navnadí na prosincovou premiéru. My se na tuhle věc hodně těšíme, co vy? 

Jezdci: Leo Taillefer, Thomas Delfino, Zak Mills, Yannick Graziani, Hélias Millerioux, Jérôme Tanon
Režie: Jérôme Tanon

Víc informací o filmu najdete na stránkách filmu zde.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.