Teaser k filmu Range Of Mystery

Do světa vyběhnul další teaser z prostředí velkých hor a cestování do nehostinné divočiny. Jedná se o film Range of Mystery a my se v něm podíváme do hor Sierry, Indie a Bolivie. Právě tyto lokality si pro své natáčení vybral team Nicka Russella a Graye Thompsona.

Big mountains snowboarding, horolezectví, dobrodružství v nehostinné divočině, úžasná místa ve vysoké nadmořské výšce, hoooodně nepříjemné počasí, strasti spojené s odloučením od civilizace,... Ve filmu Range of Mystery se po boku snowboardových legend vydáme do Sierry, Indie Bolivie. Právě sem směrovaly plány teamu Nicka Russella, Graye Thompsona a party z Houseplant Films. Čeká nás velký dobrodružství. Dejte si tuhle upoutávku a těšte se na finální full movie. 

Riders:  Nick Russell, Gray Thompson, Danny Davis, Neil Provo, Tom Burt, Jim Zellers 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.