Technické triky a styl v nové epizodě Sunday in the Park

Dnešní SitP je ve znamení těžkých technických triků a stylu. Precly, rotace do, rotace z, transfery a další jibberské parádičky. Není divu, protože se v této epizodě představí velká jibbová esa- jako třeba rus Denis Leontyev. Shlédnutí doporučujeme všema deseti!!!!

Riders:

Adrian Mitchell, Anthony Slater, Matt Carlyle, Keoni Kaimuloa, Lenny Mazzotti, Drayden Gardner a Denis Leontev

Film a edit: 

Kyle Schafer

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Lehký a výkonný, to je nový dron DJI Air 2S!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o koupi dronu, tak vám to dnes trošku ulehčíme. Firma DJI uvedla na trh nový dron DJI Air 2S, který je tou správnou volbou na cestování. Díky jeho skladnosti, váze a funkcím už vám nebude bránit ve sbírání dokonalých záběrů vůbec nic!

Rozhovor: Majda Bohůnková o SNBCROSS týmu Snow Rockets

V dnešním rozhovoru si představíme snowboardcrossový tým Snow Rockets, který v tuto chvíli tvoří největší základnu pro mladý blázny. A pokud je Vaše představivost takhle k večeru už lehce slabší tak se vůbec s představováním netrapte, my to vezmeme za Vás. Ke klávesnici zasedla trenérka raket Majda Bohůnková a FRedaktor Pavel Pek. Dobrou chuť.

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.