TechnoAlpin díky Snow Factory zasněžuje i v létě

Středisko Woodward Tahoe nově upgradovalo své vybavení a od italské firmy TechnoAlpin pořídila jejich technologii Snow Factory. Jelikož je tento resort vyhlášený svými letními aktivitami, určitě jim tato nová výrobna sněhu pomůže ještě více zdokonalit své služby a zasněžovat co nejvíc to půjde. Resort Woodward Tahoe se stal prvním americkým místem, kde se podobná technologie používá. Tady se podívejte na průvodní video, ve kterém vám funkční Snow Factory představí Matt Melilli.

A o co vlastně jde? V TechnoAlpin vyvinuli novou technologii, díky které je možné vyrábět velké množství sněhu i v době letních měsíců. A to resorty s letními kempy přesně potřebují. Zvlášť v době, kdy sníh už nevydrží tak dlouho jako dříve. Tato technologie se dá naopak použít i v zimních měsících, kdy není dostatečná teplota pro spuštění klasického zasněžování. Na přesný technologický postup této výroby se můžete podívat v následujícím videu z produkce TechnoAlpin.

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.