TempleStore je tu s největším testem snowboardů v historii ČR

TempleStore & Swis-Shop spojily síly, aby uskutečnily historicky největší test snowboardů ve střední Evropě. Tahle parta má tak za sebou dost náročnou, ale rozhodně zábavnou práci. Na její výsledek se pojďme společně podívat.

Tým prodavačů a riderů z TempleStore, kteří na prkně jezdí už přes 25 let, se rozhodl otestovat prkna pro aktuální sezónu, a to s jasným cílem, poskytovat ten nejlepší servis a mít ty nejlepší informace o snowboardech na trhu. Martin HnídekTempleStore nám řekl: ,,Věděli jsme, že popisky výrobců ne vždycky stoprocentně odpovídají realitě, chtěli jsme proto na vlastní kůži vyzkoušet, jaká ta realita opravdu je."

TempleStore parta při testování

,,Vzali jsme více než 100 prken do Alp a všechny je pořádně projeli. Každé prkno v terénu, pro který bylo vyrobeno – ať na plutí v prašanu, po hranách na sjezdovce nebo freestyle v parku. Každý večer po jízdách jsme nad pivem řešili, který prkno se pro koho hodí nejvíc a co nám z toho všeho plyne. A k čemu jsme dospěli? K tomu, že na trhu už neexistuje moc vyloženě špatných prken, ale že až 70 % lidí na sjezdovce nemá prkno optimální pro ně." dodal k tomuhle megatestu Martin.

Co to pro zákazníka znamená?

,,Pro zákazníky má tohle za následek to, že si nezajezdí tak dobře, jak by mohli. Kolikrát lidi investují do prkna, bot a vázání hodně peněz, ale vyberou si výbavu, která neodpovídá jejich tělesným proporcím, fyzické zdatnosti, stylu jízdy ani lokalitě, kde jezdí. Proto je výsledek nakonec horší, než kdyby si vybrali komplet třeba i o třetinu levnější, ale určený přesně pro ně."

Jak celý test kluci z TempleStore hodnotí?

,,Po tomhle testu si troufáme říct, že teď máme ty nejlepší zkušenosti na to, abychom dokázali naprosto přesně poradit, jaké prkno, kdo potřebuje. Takže pokud přemýšlíš nad prknem a chceš si fakt dobře zajezdit, obrať se na nás."

,,V testech budeme pokračovat i další sezóny, takže se na podobný a mnohem rozsáhlejší projekt můžete těšit i v budoucnu – část žhavých novinek na sezónu 2020 už máme dokonce otestovanou. A už teď můžeme říct, že se fakt máte na co těšit!

PS: taky jsme si všimli, že mají lidi dost špatně namontované vázání. Jak opravdu správně na to, se od nás dozvíte brzy." 

Test prkna Vimana - Clone

Test prkna Lib Technologies- TRS HP C2X

Test prkna Bataleon - Blow

Test prkna Gnu - Gloss

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!