Temps Partiel - Full movie by Workers

Svůj letošní urban kousek nám přináší i francouzská parta Workers. Vydáme se s ní do ulic Francie, Itálie, Andory, ale podíváme se i za oceán do Quebecu. Dnes si dáme Temps Partiel.

Workers crew známe už delší dobu a jednou za čas se ukáže i v našem magazínu. Dnes to bude v podobě jejich dalšího plnohodnotného filmu, který nese název Temps Partiel. Jedná se o čistě streetovou věc, která nás, jak jsme zmínili už v úvodu, zavede do francouzských a italských ulic, navštívíme ale i Andoru a kanadský Quebec. Na závěr se podíváme na parádní playground, který si kluci postavili na konci minulé zimy. Závěr, na který si rozhodně počkejte. 

Riders: Louis Labertrande, Nicolas Palladio, Pierre Scafidi, Marveen Valdent, Bastien Sturma, Lucas Poullet, Anthony Berland, Clement Caspard, Thomas Zubiria, Sofian Gobillot, Anthony Brotto

Kamera a edit: Guillaume Sturma, Thomas Vigoureux

Další kameramani: Ulysse Dube Burelle, Enzo Di Litta

Sponzoři: Ride Snowboards, Mercidistillery, The Roster, Bangingbees, Method 

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.