Terka a Ondra Bauerovi hosty v podcastu Tupý Hrany

Nový podcast „Tupý Hrany“ jste na scéně možná už zaregistrovali. Stojí za ním dva lyžníci Šimon Bartík a Tomáš Kroczek a ti si do studia zvou hosty nejen ze světa dvou prkýnek, ale občas i někoho z naší snowboardové scény. Jako např. naposledy naše oblíbené duo Terku a Ondru Bauerovi (OBA creators).

Ještě něco krátce o podcastu „TH“. Kluci vycítili příležitost v aktuálním trendu a pustili se do vlastního podcastu, který podle jejich slov nebude jen o „lyžování“, nýbrž o všem co se okolo hor šustne. Nemůžeme se tedy divit, že mezi hosty občas zaslechneme i někoho z naší scény. Jako např. ve 3. díle Honzu Bašného, v 9. dílu fotografa Lukáše Oujeského nebo teď naposledy ve 13. díle novomanžele Terku a Ondru Bauerovic .

Autoři Tupých Hran - Šimon Bartík a Tomáš Kroczek - foto: Lukáš Oujeský 

V tomto díle uslyšíte hodinu a čtvrt dlouhé pohodové povídaní na různá témata nejen z jejich života, ale řeč padla i o Vénovi Kutilovi a jeho nápadech na zahradě. Ondra se taky rozmluvil o Kristiánu Salačovi, kterého trénoval. Dále padla jména jako Honza Zajíc, David Horváth, Honza Dolejší, Ondra Marčík a další legendy z české scény. Mimo to O. s T. mluvili o jejich snowboardingu, zimní svatbě, projektech nebo práci. Musíme uznat, že tento díl je velmi záživný a jsme překvapeni, jaký mají kluci z Tupých Hran přehled i ve snowboardingu. Na závěr tedy doporučujeme díl s Bauerovic poslechnout až do konce a budeme se těšit na další možné kousky z naší snb scény!

Sleduj Tupý Hrany na Instagramu nebo se přidej do jejich facebookové skupiny. 

Stejně tak doporučujeme sledovat OBA creators! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.