The Bruners Video 2 - Full movie

Konec pracovního týdne je tady a my tak můžeme oslavit volno a pár vánočních dnů klidu a pohody. Slavit ho můžeme třeba i sledováním kvalitních snowboardových videí. Jedno z nich je tady a jmenuje se The Bruners Video 2.

Vydáme se do Kanady, odkud pochází parta, říkající si The Bruners. Jejich lokálním městem je Montreal a právě do těchto míst povedou naše následující snowboardové minuty. Už v úvodu jsme zmínili sledování kvalitních videí a přesně to u tohoto snímku platí. Super kamera, záběry z několika pohledů, obtížné spoty a vysoký level snowboardingu. The Bruners crew se předvádí ve své nejlepší formě a nás to baví. Vás bude doufáme také. Jejich street právě teď začíná. 

Riders: Axel Stall, Al Mailhot, Chris Fellner, Nic Roy, Russ Beardsley, Seb Picard, Vince Grandmaison a další.

Sponzoři: Billabong, Ride snowboards, Empire Boardshop, Fix bindings, ThirtyTwo, Vans of the Wall, Dinosaurs Will Die, boutiques Homie's.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.